Nieuwe ondervloer van Estillon

Maandag 17 juni 2019

Estillon introduceert Solidbase, een nieuwe collectie ondervloeren voor pvc, laminaat en parket.
Nieuwe ondervloer van Estillon
Nieuwe ondervloer van Estillon Nieuwe ondervloer van Estillon

Volgens Estillon voldoen de ondervloeren aan de hoogste eisen van de EPLF en MMFA. Ze kunnen daarom gebruikt worden onder PVC-, laminaat- en parketvloeren, zowel residentieel als projectmatig. De ondervloeren hebben een hoge densiteit (drukweerstand klasse CS3 > 400kPa), goede akoestische kwaliteiten en zijn geschikt voor vloerverwarming. Ook zijn ondervloeren brandvertragend.

 

De collectie bestaat uit drie ondervloeren. Solidbase SK 1.8mm (foto 1) heeft een zelfklevende toplaag, waardoor het verlijmen van de vloer niet meer nodig is. Solidbase 2mm (foto 2) heeft een geïntegreerd vochtscherm en de Solidbase AS 1.6mm (foto 3) beschikt over een antislip-laag, die volgens Estillon de verbinding van PVC-klik-vloeren beschermt.



Links

www.eplf.com
www.estillon.com
www.mmfa.eu

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, hospitality, hotel, vloer, entree, ingang, tapijt, vloerbedekking, stoffering, smooth edge, ondervloer, ondertapijt, egaliseren, egalisatie, bestbase, best base, luxe, black magic, black onyx, elegance black, starbase, egalsoft, floorfixx, luxerton, smartfloor, dampscherm, vochtscherm, moisture barrier film, zwevend, contactgeluidsreductie, antislip, anti-slip, 10dB, appartement, parquetfelt, soundbase, timberbase, #Estillon, #Solidbase, #eplf, #mmfa

Gerelateerd nieuws
 
Orgatec: koers naar oktober
lees verder
Opening inkoopcentrum projecten
Tica Projects in Venlo is officieel geopend. Een volledig vernieuwde B2B‑bestemming voor projectinrichters, interieurdesigners en hospitality professionals.
lees verder
Geplakte lichte eikentinten
Intr lanceert een nieuwe PVC-plak collectie: Saffier Allee. Deze PVC-vloerencollectie is een onderdeel van de eigen Saffier collectie van de groothandel.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden