Nieuwe eigenaar Flinders

Dinsdag 05 januari 2021

Online woonwinkel Flinders is verkocht aan Nine United Commerce uit Denemarken en krijgt coo Oscar Diele als nieuwe baas. Ceo Geert Jan Smits verlaat het bedrijf voor een nieuw (interieur) avontuur.
Nieuwe eigenaar Flinders
Nieuwe eigenaar Flinders Nieuwe eigenaar Flinders

Online woonwinkel Flinders is verkocht aan Nine United Ecommerce, een onderneming van het Deense Nine United A/S. Ceo en oprichter Geert-Jan Smits (foto 2; Linkedin) 'gaat niet mee', zo laat hij weten op LinkedIn.

 

Het management en de externe aandeelhouders RTL en Peak Capital verkopen honderd procent van de aandelen aan het Deense bedrijf. De overname is gedaan met goedkeuring van de ondernemingsraad.

 

Smits verlaat het bedrijf om 'een innovatief en duurzaam initiatief binnen de meubelindustrie te starten'. Op LinkedIn schrijft hij: 'Voor mij is de ultieme sabbatical het starten van een nieuwe onderneming. Die start is in mijn ervaring de mooiste periode. Met veel onzekerheid, maar ook met mooie triomfen.'

 

Coo Oscar Diele (foto 3; Linkedin) volgt Smits op als ceo. Flinders blijft onder zijn nieuwe eigenaar opereren als lokaal bedrijf en dito merk. 'We geloven dat Flinders uitstekend past binnen de Nine United groep. Nu we hier onderdeel van zijn, kunnen we ons succes in de Benelux-markt verder voortzetten,' aldus Diele.



Links

www.flinders.nl
www.nineunited.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, inrichter, meubel, licht, verlichting, decoratie, accessoire, vloer, bedekking, vloerbedekking, stoffering, stofferen, online, web, webwinkel, webshop, meubelwinkel, etailer, retail, winkel, ecommerce, verkocht, multichannel, omnichannel, internet, online, shop, #flinders, #geertjansmits, #nineunited, #peakcapital, #rtl

Gerelateerd nieuws
Nieuwe zitcollecties Segis
De Italiaanse meubelfabrikant Segis breidt zijn collectie uit met meerdere zitoplossingen voor uiteenlopende omgevingen. De nieuwe en doorontwikkelde series richten zich op werkplekken, wooninterieurs en hospitality, met aandacht voor comfort, variatie en materiaalgebruik.
lees verder
Olympisch Glas Italia
Tijdens de XXV Olympische Winterspelen Milano Cortina 2026 is Glas Italia opnieuw betrokken bij het project Casa Italia. Het merk levert meubelontwerpen voor de locaties in Milaan en Cortina d’Ampezzo, waar sport, cultuur en design samenkomen.
lees verder
 
Heditex contactpersoon Noord-Holland
lees verder
Lagere groei aantal woningen
Dit is het derde jaar op rij met minder woningen erbij, ook het aantal gebouwde nieuwbouwwoningen in Nederland blijft achter bij de verwachtingen.
lees verder
Overname door Beaulieu
De vloerbedekkingsfabrikant Beaulieu International Group breidt de activiteiten uit met een strategische acquisitie in Oostenrijk voor de garen-divisie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden