Nieuwe designs van Bultin

Woensdag 17 juni 2020

Designlabel Bultin breidt zijn collectie Sol vazen uit met nieuwe materialen. Daarnaast introduceert het merk ook het wandobject Val.
Nieuwe designs van Bultin
Nieuwe designs van Bultin Nieuwe designs van Bultin Nieuwe designs van Bultin

Bultin werd in 2015 opgericht door broer en zus Glenn en Sylvie Buydaert. Het eerste product was de Bul-lamp: een kooldraadlamp in een gekleurde stalen buis op een betonnen voet. De cilindervormige Sol vazen van Bultin werden genomineerd voor de Interieur Award 2018 en zijn intussen verkrijgbaar in acht verschillende kleuren polycarbonaat en twee maatvoeringen (met twee of vijf openingen).

 

In samenwerking met natuursteenspecialist Hullebusch zijn de vazen nu ook verkrijgbaar in drie soorten natuursteen. Een zandkleurige Travertin Chambolle (foto 3), een bordeauxrode Autumn Leaf verzoete marmer (foto 1) en het grijsbruine natuursteen Pierre de Varennes (foto 2). De vazen van natuursteen zijn ook geschikt voor buiten.

 

Daarnaast introduceert Bultin Val, een wandobject speciaal voor een hoek (foto 4). Dit object moet iets bijzonders toevoegen aan een hoek. Het is volgens het bedrijf een combinatie van kunst en decoratie. Het gebogen polycarbonaat van Val is beschikbaar in drie uitvoeringen: blauw, rood of fumé.



Links

www.bultin.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, accessoires, papier, schrijfmateriaal, stationery, verlichting, licht, interieurbekleding, interieurartikel, woonaccessoire, decoratie, decoratie-artikel, gift, accessoire, geschenk, cadeau, kado, vazen, vaas, wanddecoratie, #bultin, #hullebusch

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
 
Spiegel met een geheim
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden