Nieuwe ceo Homefashion Group

Woensdag 29 november 2023

Homefashion Group, het bedrijf boven Leen Bakker en Kwantum, stelt Linda Keijzer aan als nieuwe ceo per 1 januari aaanstaande.
Nieuwe ceo Homefashion Group

De Homefashion Group (HFG), de holding achter de Nederlandse interieurketens Leen Bakker en Kwantum gaat weer snel van ceo veranderen. In februari van dit jaar nam Albert Voogd, de ex-ceo van supermarktketens Coop en Dirk, de fakkel over van ceo Debbie Klein. Per 1 januari 2024 wordt er alweer een nieuwe ceo aangesteld: Linda Keijzer (foto; Linkedin), tot afgelopen zomer ceo van Xenos. Keijzer vervulde eerder ook directiefuncties bij Ahold, AS Watson en ANWB.

 

'Linda heeft bij diverse retailmerken goede resultaten geboekt. Zij heeft mooie Nederlandse merken succesvol her-ontwikkeld en tot bloei gebracht in uiterst uitdagende tijden. Daarmee hebben we ook het volledige vertrouwen dat zij de Homefashion Group met het team naar een structureel duurzame toekomst gaat leiden,' zegt Gerhard Nordemann, managing partner bij eigenaar Gilde Equity Management in een persverklaring.

 

Over het vertrek van Albert Voogd geeft de groep weinig uitleg. Nordemann wil alleen kwijt dat Voogd het komende jaar als adviseur bij de Homefashion Group betrokken blijft. Eerder deze maand raakte bekend dat Kwantum en Leen Bakker vorig jaar meer dan € 25 miljoen verlies leden ondanks een licht groeiende omzet.

 

De groep zegt nu op kosten te besparen, maar ook te werken aan 'sterke commerciële proposities'. Zo is het afgelopen jaar ingezet op omnichannelontwikkeling, nieuwe winkelconcepten en services aan huis, van advies tot bezorging en montage. 'Inmiddels heeft HFG bijna 300 bezorgers, monteurs en verkoopmedewerkers op de weg,' zo laat het bedrijf weten.

 

De ondernemingsraad heeft een positief advies uitgebracht over de benoeming van Linda Keijzer.



Links

www.homefashiongroup.nl
www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl

Tags

nieuws, interieur, winkelketens, groep, directeur, ceo, investeringsmaatschappij, vloeren, raamdecoratie, meubelen, inspiratie, sfeer, montageservice, legservice, raamdecoratiemonteur, samenwerking, personalia, #hfg, #homefashiongroup, #gilde, #kwantum, #leenbakker, #lindakeijzer

Gerelateerd nieuws
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder
 
Glue zet zevende editie neer
lees verder
Nieuwe armaturen bij Internova
Internova breidt het assortiment uit met twee nieuwe armaturen. De Alba Wallwasher richt zich op gelijkmatige wandverlichting, terwijl de vernieuwde Diablo HE inzet op een hogere efficiëntie.
lees verder
Jazz breidt zitcollectie uit
Turri presenteert de nieuwe gestoffeerde collectie Jazz, ontworpen door Giuseppe Viganò. De serie bestaat uit een twee- en driezitsbank en was eerder dit jaar als preview te zien tijdens de Meubelbeurs in Milaan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden