NIeuwe aluminium jaloezieën

Maandag 10 mei 2021

De nieuwe aluminium jaloezieën van Bece zijn stijlvol en door een ruime keuze aan breedtes, finishes, kleuren, ladderbanden en modellen zijn ze naar wens samen te stellen.
NIeuwe aluminium jaloezieën
NIeuwe aluminium jaloezieën

De nieuwe collectie aluminium jaloezieën van Bécé van B&C Raamdecoratie biedt een enorme variatie aan mogelijkheden. Van extra smal tot lekker dik. De collectie bevat vier lamelbreedtes met elk een eigen uitstraling: 16, 25, 35, en 50 mm. Hierbij geldt: hoe breder de lamel hoe opvallender de look. De lamellen zijn onderverdeeld op finish: matte, sathin, glossy, metallic & structure. Bovendien zijn ze af te stijlen met ladderband in een bijpassende of contrasterende kleur. 

 

Alle jaloezieën zijn gemaakt van 98% gerecycled aluminium met Cradle to Cradle-certificering, zodat de consument een verantwoorde keuze kan maken voor zijn woning en het milieu. De soft touch lamellen zijn zichtbaar zacht en voelbaar en de tweekleurige duo tone lamellen geven het product weer een apart effect.

 

De hardware is van staal en heeft als voordeel dat er veel modellen mogelijk zijn. Het model MegaView® heeft een kantelfunctie waardoor het uitzicht wordt verdubbeld. Bij de Privacy Blind worden de lamelgaatjes aan de achterzijde van de lamel geplaatst, wat zorgt voor extra privacy en verduistering. Het Top down/ bottom up model is ideaal om privacy te creëren en toch contact met de omgeving te houden. En het vernieuwde Easy fit model is eenvoudig te bevestigen door middel van een magneetstrip. Ideaal voor kunststof en aluminium raamkozijnen en draai-kiepramen.



Links

www.b-cinternational.com
www.bece.be
www.bece.nl

Tags

Nieuw, interieur, inrichting, woon, wonen, woning, project, raamdecoratie, rolgordijn, jaloezie, aluminium, plisségordijn, dupligordijn, vouwgordijn, vlinderjaloezie, paneelgordijn, project, contract, duurzaam, cradletocradle, #bece, #bczonwering, #megaview, #easyfit, #privacyblind

Gerelateerd nieuws
 
Netwerken op Christmasworld 2026
lees verder
Innovatie sleutel voor textielsector
Techtextil en Texprocess 2026 tonen innovatiekracht van de textielsector zo blijkt uit de persoconferentie over de beurzen.
lees verder
Doordacht energiezuinig interieur
[Sponsored artikel] - Hoe combineer je energiezuinig wonen met een doordacht interieur? Wie regelmatig reist, merkt het steeds vaker: hotels, vakantiewoningen en zelfs guesthouses besteden bewuster aandacht aan duurzaamheid.
lees verder
 
Natuurelement op de wand
lees verder
Megaverlies voor Home Fashion Group
De Home Fashion Group (HFG) heeft de afgelopen twee jaar forse verliezen geleden. Tevens werden weer nieuwe sluiting van Leen Bakker filialen aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden