Nieuw directielid Gwinner

Donderdag 02 juni 2022

Gwinner Wohndesign is een traditioneel meubelbedrijf uit het Zwarte Woud. Hier worden de meubels ook geproduceerd. Per 1 juni verandert de directie van het bedrijf en treed Sven Schreiber toe tot het management.
Nieuw directielid Gwinner

Sven Schreiber neemt vanaf 1 juni de gebieden van Burkhard Schmidt over. Samen met Volker Held en Thomas Wälde moet hij de top van Gwinner Wohndesign gaan vormen. Terwijl Thomas Wälde's focus ligt op stationaire handel en associatieactiviteiten, zal Sven Schreiber zich concentreren op exportactiviteiten en e-commerce.

 

Schreiber was tot 2020 algemeen directeur bij Germania. Gwinner kijkt naar eigen zeggen positief naar de toekomst en hoopt met deze stap het bedrijf van binnenuit verder te versterken, de veranderde marktomstandigheden het hoofd te bieden en vooruitziend te handelen.



Links

www.gwinner.de

Tags

Nieuws, wonen, interieur, inrichting, meubel, directie, directeur, personalia, #gwinnerwohndesign

Gerelateerd nieuws
 
Vernieuwing De Eiken Zetel
lees verder
 
Rachmaninoff naar Oudkerkhof
lees verder
2026-Catalogus van Fast
Met de News 2026-catalogus presenteert het Italiaanse outdoor meubelmerk Fast een aantal nieuwe productontwikkelingen en uitbreidingen van bestaande collecties met focus op modulaire oplossingen, gebruiksflexibiliteit en verfijning materiaalgebruik.
lees verder
 
De beste wensen voor 2026!
lees verder
Amable collectie in ontwikkeling
De Amable collectie van Paola Lenti, ontworpen voor Víctor Carrasco Office, maakt al jaren deel uit van het assortiment. De zitcollectie voor binnen en buiten is stapsgewijs uitgebreid.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden