M.O.W. helpt digitaliseren

Woensdag 21 juli 2021

Het is een trend om naast een fysieke beurs ook een digitaal platform te bieden aan exposanten. Ook M.O.W. (van 19-23 september) doet hieraan mee met het initiatief 360GradPlaza.
M.O.W. helpt digitaliseren

Organisator Messe Ostwestfalen wil niet alleen standhouders de kans geven om hun meubelen tijdens M.O.W. te laten zien, maar ook de mogelijkheid bieden om na de beurs met elkaar in contact te blijven.

 

Via 360GradPlaza bieden allerlei digitale dienstverleners zich ook aan om bedrijven te helpen met digitalisering van hun activiteiten. Dit platform zwengelt aldus Messe Ostwestfalen hopelijk niet alleen verkoop aan maar ook het ontwikkelen van nieuwe business modellen. 360GradPlaza moet informatie bieden op het gebied van E-commerce, ERP en data management, omnichannel marketing en brand management, process control, personeel en digitaal verkopen.

 

Op de fysieke beurs neemt het platform 400 vierkante meter in in hal. Hier zijn 12 plekken voor deelnemers. Een aantal hiervan zijn bekend. De Shopmacher, vertegenwoordigt het themagebied ecommerce, Rhenus Home Delivery logistiek. Pixlip, Diva Portal en Shopware zullen aanwezig zijn vanuit de sectoren Retail Design en Retail Technology, Vogelsänger is het aanspreekpunt voor alles wat met foto's, films, evenementen en CGI te maken heeft. Ook Agentur 201720 en de experts voor bewegend beeld en digitale evenementen Virtual-X maken deel uit van de community. Daarnaast nemen het RAL Institute en sponsor Moebel.de deel.



Links

www.mow.de
www.shopmacher.de
www.rhenus.group/supply-chain-solutions/home-delivery
www.pixlip.com
www.diva-portal.org
www.shopware.com
www.vogelsaenger.de
www.agentur201720.de
www.ral.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, smart home, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, mow, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, projectinrichting, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, ecommerce, platform, #mow, #360GradPlaza

Gerelateerd nieuws
Jurylid European Retail Award
RND-directeur Eus Peters treedt toe tot jury van de eind 2024 gelanceerde European Retail Award, een initiatief van EK-Retail voor erkenning van zelfstandige Europese retailers.
lees verder
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
 
Kettal stapt in Driade
lees verder
 
De moderne Agora
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden