Mflor naar Rotterdam

Woensdag 10 mei 2017

Mflor zal van 7-9 juni aanwezig zijn op de beurs Design District in de Van Nelle Fabriek te Rotterdam om alle noviteiten, trends en lifestyles te laten zien.
Mflor naar Rotterdam

De beurs Design District is na vijf jaar in Zaandam weer terug naar de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. De oude koffie- en tabaksfabriek en omgeving vormen het decor voor dit evenement voor interieurprofessionals. Architecten, interieurarchitecten, ontwerpers, retailers, facility managers en dergelijke zijn welkom om Design District te bezoeken. De laatste dag, vrijdag 9 juni, zijn ook studenten en particulieren welkom.
 
Zo'n 200 fabrikanten, agenten, importeurs en ontwerpers tonen er hun producten op het gebied van meubilair, verlichting, sanitair, materialen, vloeren en textiel.
 
Mflor toont er op stand V43 alle noviteiten alsmede de laatste trends en lifestyles op het gebied van de steeds belangrijker wordende LVT producten (modulaire design vinylstroken en –tegels). Zoals de recent geïntroduceerde Grand Milano, een betonlook tegel van maar liefst 130 x 130 cm (foto). Of de Parva Parquet en Parva Plus, waarmee onder meer creatieve visgraat vloeren gelegd kunnen worden.

 



Links

www.designdistrict.nl
www.mflor.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, visgraat, hout, pvc, lvt, tegel, strook, stroken, plank, vinyl, laminaat, leggen, stofferen, stoffering, visgraat, #designdistrict, #mflor

Gerelateerd nieuws
Hamers treedt af bij Victoria
Philippe Hamers maakte in oktober vorig jaar bekend dat hij van plan was om terug te treden als ceo van de groep, hetgeen nu per 30 juni gaat gebeuren.
lees verder
Yvonne Brok naar HMTX
Afgelopen week stond Yvonne Brok nog namens Fabromont op de stand van Broeinest tijdens Design District. Per vandaag, 1 jun, heeft zij de overstap gemaakt naar HMTX.
lees verder
Natuurlijke kleuren in keuken
[Sponsored artikel] - Keukens verschuiven richting rust en eenvoud. Eerder waren contrasten en glanzende oppervlakken populair, nu zie je steeds meer zachte, natuurlijke kleuren: zandtinten, klei, zachtgrijs en groentonen.
lees verder
Verhuizing Your Floor
Vloerengroothandel Your Floor verhuist per 1 juni opnieuw, naar een nieuwe locatie aan de Keulenaar in Wijk bij Duurstede.
lees verder
Drukke eerste dag Design District
Eerste indrukken van Design District 2026: inspiratie, tactiliteit en de toekomst van interieurdesign.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden