Mflor naar Rotterdam

Woensdag 10 mei 2017

Mflor zal van 7-9 juni aanwezig zijn op de beurs Design District in de Van Nelle Fabriek te Rotterdam om alle noviteiten, trends en lifestyles te laten zien.
Mflor naar Rotterdam

De beurs Design District is na vijf jaar in Zaandam weer terug naar de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. De oude koffie- en tabaksfabriek en omgeving vormen het decor voor dit evenement voor interieurprofessionals. Architecten, interieurarchitecten, ontwerpers, retailers, facility managers en dergelijke zijn welkom om Design District te bezoeken. De laatste dag, vrijdag 9 juni, zijn ook studenten en particulieren welkom.
 
Zo'n 200 fabrikanten, agenten, importeurs en ontwerpers tonen er hun producten op het gebied van meubilair, verlichting, sanitair, materialen, vloeren en textiel.
 
Mflor toont er op stand V43 alle noviteiten alsmede de laatste trends en lifestyles op het gebied van de steeds belangrijker wordende LVT producten (modulaire design vinylstroken en –tegels). Zoals de recent geïntroduceerde Grand Milano, een betonlook tegel van maar liefst 130 x 130 cm (foto). Of de Parva Parquet en Parva Plus, waarmee onder meer creatieve visgraat vloeren gelegd kunnen worden.

 



Links

www.designdistrict.nl
www.mflor.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, residentieel, project, vloer, parket, visgraat, hout, pvc, lvt, tegel, strook, stroken, plank, vinyl, laminaat, leggen, stofferen, stoffering, visgraat, #designdistrict, #mflor

Gerelateerd nieuws
A@W: Regenerative Architecture
Architect@Work keert op 9 en 10 september terug naar Ahoy. De vakbeurs staat dit jaar in het teken van 'Regenerative Architecture' en presenteert opnieuw een selectie van productinnovaties, lezingen en materiaaloplossingen.
lees verder
Nieuwe directeur Domotex
Voor de vakbeurzen en consumentenbeurzen van de Deutsche Messe is een nieuwe directeur benoemd, die onder andere ook verantwoordelijk wordt voor de Domotex.
lees verder
 
In prijs voor studenten
lees verder
Heimtextil vernieuwt tapijtaanbod
Heimtextil geeft het tapijtsegment voor de editie van 2027 een nieuwe opzet. De beurs koppelt tapijtleveranciers nadrukkelijker aan andere interieursegmenten en introduceert daarnaast een nieuw premiumplatform.
lees verder
 
Samenwerking van Dijk en I4F
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden