Hastens opent vijftiende winkel

Donderdag 11 mei 2017

In het centrum van Laren is deze maand een nieuwe Hästens Store geopend. Dit is de vijftiende vestiging van het Zweedse beddenbedrijf in Nederland.
Hastens opent vijftiende winkel

Met vestigingen in 36 landen en meer dan 200 winkels wereldwijd is het familiebedrijf ook in Nederland haar positie aan het terugwinnen. In 2014 werd een streefaantal van 20 à 25 zaken genoemd.
 
Hästens speelt in op het groeiende consumentenvertrouwen en schroeft de investeringen op: de opening van Hästens Store Laren van eigenaar Eric Mostert is de eerste van naar verwachting zes nieuwe winkels in Nederland dit jaar.

“We zien duidelijk dat de consument weer geld wil besteden aan een betere kwaliteit van leven door de beste nachtrust”, stelt Jos de Werd, Country Manager Hästens Nederland. “Vorig jaar zijn we al gegroeid van tien naar veertien winkels en dit jaar groeien we naar verwachting door naar twintig winkels door het hele land. Een verdubbeling in twee jaar is iets waar we naar mijn mening ontzettend trots op mogen zijn.”

 



Links

www.hastens.com

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, bed, meubel, slaap, slapen, matras, ledikant, nachtrust, online, woonbranche, e-commerce, woonwinkel, interieurwinkel, e-business, Ecommerce, internet, shop, webshop, retail, winkel, outlet keten, #Hastens

Gerelateerd nieuws
Aftrap Najaarsdagen Woonindustrie
De Woonindustrie is zondag gestart met de Najaarsvakdagen. Ondanks het warme weer trok de eerste dag, waar ook consumenten welkom waren, 30% meer bezoekers dan tijdens de vorige editie.
lees verder
 
Overname merk Schlaraffia
lees verder
NIeuwe strategie Jysk
Woonspecialist en winkelketen Jysk komt met nieuwe strategie: meer winkels én digitale investeringen.
lees verder
 
Nieuwe editie in Amsterdam
lees verder
Licht uit voor Loddenkemper
Na meer dan een eeuw aan meubelproductie is er een einde gekomen aan Loddenkemper, de Duitse fabrikant van slaapkamer- en woonkamermeubelen uit Oelde. Het bedrijf heeft zijn activiteiten officieel beëindigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden