Meubelbeurs Brussel bijna van start

Donderdag 04 november 2021

Vanaf zondag 7 november gaat de Meubelbeurs Brussel van start in Brussels Expo. De beurs duurt dan tot en met 10 november.
Meubelbeurs Brussel bijna van start
Meubelbeurs Brussel bijna van start

Aanstaande zondag gaat de Meubelbeurs Brussel open. Het beursbezoek kan optimaal voorbereid worden via de website. Exposanten, sectoren en  aanbod; alles is hier te vinden. In de exposantenlijst kunnen favorieten gemarkeerd worden en zo een persoonlijke voorkeurlijst aanmaken. Dan is er meteen alle nodige informatie bij de hand om het beursbezoek vlot te laten verlopen. Ook is er een gedetailleerd plan per hal.

 

Om de zoektocht te vergemakkelijken en ervoor te zorgen dat fabrikanten de juiste klanten ontmoeten, zijn de exposanten zoals ingedeeld in overzichtelijke segmenten:

  • In City start het bezoek aan de meubelbeurs, waarbij de marktleiders van de Belgische meubelindustrie zich tonen in hal 5 en de sterke internationale merken in hal 3 en 4 staan.
  • Square (hal 3) geeft een overzicht van het betaalbare design
  • Fusion (hal 8) toont producten voor de landelijke en industriële sfeer
  • Holland à la Carte (tussen hal 8 en 9) heeft als rode draad het Nederlandse fabricaat
  • Brussels by Night (hal 6) toont de verschillende Belgische en buitenlandse fabrikanten met slaapconcepten.
  • Mozaïek (hal 9) toont prijsbewust meubilair
Kortom voor ieder wat wils, waarbij deze beurs wel ideaal is om breed te oriënteren. Voor de beurs gelden ook een aantal corona-maatregelen, die eveneens op de website staan vermeld.


Links

www.meubelbeurs.be

Tags

Meubelbeurs Brussel, beurs, event, evenement, tentoonstelling, meubel, meubelen, wonen, woning, woon, interieur, inrichting, jeugdkamer, slaapcomfort, Kids' corner, Brussels by Night, Nieuws, slaapbranche, slapen, slaapfabrikant, bed, boxspring, lattenbodem, matras, slaapexposant, slaapsegment, slaapconcept, City, Fushion, Mozaďek, award, winnaar, prijs, uitreiking, balthazar, champagne, crisis, corona, covid-19, #meubelbeursbrussel, #mbb, #brusselsexpo, #meubelbeurs, #meubelbeursbe

Gerelateerd nieuws
Uitbreiding kleinere winkels
Ikea groep opent 20 kleine winkels in Europa en Noord-Amerika om zo beter bereikbaar te worden voor consumenten in steden.
lees verder
Spoga+gafa verhuist
De internationale tuin- en BBQ-vakbeurs Spoga+gafa krijgt vanaf 2027 een nieuwe datum en verhuist van juni naar september. Organisator Koelnmesse zegt met deze verschuiving beter aan te sluiten op de planning en besluitvorming binnen de sector.
lees verder
Certificering voor Deli Home
Deli Home is B Corp gecertificeerd, waarmee het voldoet aan hoge normen op het gebied van ecologische, sociale en bestuurlijke prestaties.
lees verder
 
Modulair zitconcept Viccarbe
lees verder
Positief besluit overname
Orlando Capital mag Kwantum en Homefashion overnemen, zo is vandaag besloten door de ACM.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden