Mat, matter, matst!

Vrijdag 02 december 2016

James introduceert voor vinyl en pvc vloeren een matte polish. Een extra matte. Vele malen matter dan de matste die er tot nu toe was. De nieuwe matste dus!
Mat, matter, matst!

De meest populaire vinyl en pvc vloeren zijn momenteel die voorzien zijn van een extra matte afwerking. James had hiervoor tot op heden geen goed onderhoudsproduct. Maar vanaf nu wel!
 
De nieuwe polish ‘James Extra Mat’ maakt de extra matte vloeren dus niet meer glanzend als ze van een beschermlaag worden voorzien. James stelt ook dat hun product veel matter is dat dat de concurrentie, zoals Dr. Schutz Super Mat, wat qua matheid op James Zijdemat lijkt, maar het niet haalt bij James Extra Mat, want dat is dus vele malen matter!

Het product kan door eindgebruikers, zonder machines of professionele hulp, aangebracht worden. Ook kan James Extra Mat met James Basisreiniger op dezelfde wijze weer verwijderd worden.

De James-producten zijn onder meer verkrijgbaar via Headlam.

 



Links

www.james.eu/nl/keuzehulp
www.james.eu
www.headlam.com
www.lifestyle-interior.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, vloer, vloerbedekking, pvc, vinyl, stroken, plank, parket, stoffering, onderhoud, reiniging, schoonmaak, vlek, verwijdering, vlekverwijdering, vlekverwijderaar

Gerelateerd nieuws
 
Vloeren geinspireerd op de natuur
lees verder
Weer comeback Habitat
Het woonmerk Habitat is opnieuw bezig om een comeback te maken in Europa. Er is onder andere een Nederlandse webshop is in aantocht.
lees verder
 
Biocirculaire projectvloeren
lees verder
Profilering Nederlandse textielsector
Nederland profileert zich eind april met circulair textiel met een eigen landenpaviljoen tijdens de internationale technisch textielbeurs Techtextil in de Messe Frankfurt.
lees verder
 
Kleine schatten
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden