Blokker in slaapkamers

Donderdag 01 december 2016

Blokker heeft kortgeleden niet alleen voor het eerst een eigen merk gelanceerd, het bedrijf gaat ook slaapkamers verkopen!
Blokker in slaapkamers

Woonketen Blokker komt met een nieuw huismerk: Blokker. Het omvat feestartikelen, kaarsen, keukentextiel en servetten. Daarnaast meldt RetailDetail dat het bedrijf haar assortiment gaat uitbreiden met 'Baden & slapen'.

Voor de lancering hiervan en van het huismerk bood Blokker een aantal mensen een bijzondere overnachting aan. Wat zij niet wisten is dat zij in een Blokker-winkel gingen slapen om de nieuwe producten uittesten. Kijk hier naar het filmpje (1:20).

 



Links

www.blokker.nl
www.blokkerholding.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, huishoud, woonwinkel, detailhandel, formule, winkelformule, inkoop, inkoopvereniging, inkoopcombinatie, personalia, werknemer

Gerelateerd nieuws
 
Groei Laviva bedding
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Idd Cologne met designfestival
Idd Cologne gaat een samenwerking aan met het nieuwe Design Season Cologne. Samen met Orgatec moet eind oktober 2026 een gezamenlijke designweek ontstaan die de beurs, de stad en de creatieve sector dichter bij elkaar brengt.
lees verder
Wastafel blikvanger badkamer
[Sponsored artikel] - Wanneer je de badkamer gaat inrichten, dan wordt er vooral gedacht aan de indeling, de tegels en hoe het bad of de doucheruimte eruit moet zien. Maar het is de wastafel die je het vaakst gebruikt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden