Digitaal printen centraal op Heimtextil

Woensdag 30 november 2016

Op de komende interieurtextielbeurs Heimtextil zal het 'digitale printtechnologie'-segment voor het eerst in hal 6.0 gepresenteerd worden.
Digitaal printen centraal op Heimtextil

Heimtextil wordt van 10-13 januari 2017 in Frankfurt gehouden. Als onderdeel van de digitale printtechnologie is er een primeur, namelijk de 'Digital Textile Micro Factory': een digitale productieketen die live op locatie wordt tentoongesteld.

Bezoekers kunnen hier de volledig genetwerkte productie van textiel ervaren: van ontwerp en digitaal printen tot snijden en confectie. Een model van de toekomst waarin individuele producten regionaal worden vervaardigd zodra er vraag is. Het toont tevens het enorme potentieel van digitaal drukken in de textielindustrie.
 
Naast deze primeur zal de digitale printtechnologie door de nieuwe locatie in hal 6.0 meer ruimte krijgen in een centraal gedeelte van de beurs. Met meer exposanten en meer oppervlakte dan vorig jaar groeit dit segment voor de vijfde keer op rij op de komende Heimtextil.

 



Links

www.heimtextil.messefrankfurt.com
www.heimtextil-theme-park.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting textiel, wonen, woning, woon, winkelier, retail, design, textielbeurs, textielvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, huisshow, tentoonstelling, bekleding, stoffering, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, accessoire, projectinrichting, project, kantoor, Heimtextil

Gerelateerd nieuws
 
Groei Laviva bedding
lees verder
Trends op Incoda 2026
Het interieurvakevent Incoda aanstaande september in Gorinchem breidt het programma uit met trendlezingen, demonstraties en inspirerende interieurmerken.
lees verder
Accu grasmaaier kiezen
[Sponsored artikel] - Een accu grasmaaier gebruiken betekent stil maaien met een strak resultaat. Dat past uitstekend bij moderne tuinen en biedt het gemak om zonder verlengsnoer te maaien.
lees verder
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
 
Opgefrist kleurenpalet First
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden