'Made by Nature' van Reuber Henning

Dinsdag 25 november 2014

Reuber Henning maakt een nieuwe tapijtcollectie bekend. De nieuwste creatie vanuit Berlijn heet 'Made by Nature'. Met deze assortimentsuitbreiding vestigt het bedrijf de aandacht op de kleuren en patronen van huiden van exotische dieren.
'Made by Nature' van Reuber Henning
'Made by Nature' van Reuber Henning

De kleurovergangen in deze collectie zijn natuurlijk en ingetogen. 'We zien bewust af van harde contrasten', aldus het bedrijf zelf. In de natuur zijn de kleuren niet alleen bedoeld ter camouflage, maar juist ook om partners te lokken. 'De huid moet passen in de omgeving ter bescherming tegen roofdieren, maar tegelijkertijd ook op afstand gezien worden.'



Links

www.reuberhenning.de

Tags

voer, vloerbedekking, tapijt, tapijtcollectie

Gerelateerd nieuws
 
Afscheid bij Rinos
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden