Ludo Campman naar Housing Heroes

Donderdag 19 november 2020

Start up Housing Heroes meldt dat het bedrijf Ludo Campman heeft aangetrokken. Deze bekende naam in de branche wordt verantwoordelijk wordt voor de verdere ontwikkeling van de woninginrichting.
Ludo Campman naar Housing Heroes

Housing Heroes maakt naar eigen zeggen van een huis een thuis. In opdracht van ontwikkelende bouwers levert het bedrijf een complete woonklaarservice, waarbij het kopers volledig ontzorgt bij het personaliseren van hun aangekochte nieuwbouwwoning. Met een eigen wooncoach en stylisten krijgt de koper begeleiding op maat, zodat de woning helemaal klaar is om direct in te wonen. 

 

Ludo Campman heeft diverse directiefuncties binnen de retailsector bekleed, bij Hilding Anders, Euretco en als COO voor Kwantum. Naast zijn netwerk en ervaring binnen de domeinen wonen en slapen, neemt Campman volgens Housing Heroes ook zijn operationele ervaring mee in zijn nieuwe functie.  



Links

www.housing-heroes.nl

Tags

Nieuws, wonen, woon, woning, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, retail, winkel, keten, winkelketen, formule, start-up, personalia, organisatie, #housingheroes, #ludocampman

Gerelateerd nieuws
Ruim 300 aanmeldingen Imm
De voorbereidingen voor Imm Cologne 2026 zijn in volle gang. De meubelbeurs profileert zich nadrukkelijk als internationale B2B-inkoopbeurs met een focus op marktgerichte oplossingen binnen het thema World of Interiors.
lees verder
 
Kleur van het jaar 2026
lees verder
Ambiente Living: woonwereld bijeen
[Sponsored artikel] - Van 6-10 februari 2026 is Ambiente in Frankfurt het kloppend hart van de internationale interieurwereld waar alles draait om vormgeving, sfeer en beleving, met Living voor de nieuwste woonideeën en designontwikkelingen.
lees verder
Object in Bibliotheek Rotterdam
Designbeurs Object keert begin februari 2026 terug naar het centrum van Rotterdam met een editie in de voormalige Centrale Bibliotheek aan de Hoogstraat.
lees verder
 
Afscheid tijdens ledenvergadering
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden