Light + Building 2024 op naar succes

Woensdag 17 mei 2023

Van 3 tot 8 maart 2024 vindt Light + Building opnieuw plaats in Frankfurt. Volgens organisator Messe Frankfurt staan alle seinen op groen.
Light + Building 2024 op naar succes

Tijdens Light + Building laten verlichtingsspecialisten zien hoe elegant design kan worden gecombineerd met intelligente technologie. Tegelijkertijd presenteren fabrikanten van innovatieve gebouwentechniek hun oplossingen voor duurzaamheid en energiebeheer, veiligheid en comfort in de gebouwde omgeving.

 

De eerste mijlpaal op weg naar de beurs is bereikt: de vroegboekkorting liep eind april af. Veel exposanten hebben hier volgens Messe Frankfurt gebruik van gemaakt. Tien maanden voor de opening van de beurs hebben al ongeveer 2.000 exposanten hun deelname aangekondigd. Na de succesvolle herstart met de speciale editie van Light + Building in de herfst, vindt de nieuwe editie weer plaats in het voorjaar. Onder de exposanten zijn zowel Duitse als vele internationale bedrijven. Op de vakbeurs zijn ook wederom lezingen, rondleidingen en discussierondes over licht en architectuur, de connectiviteit van huis en elektromobiliteit en connected security in gebouwen.



Links

www.light-building.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.com
www.messefrankfurt.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, project, outdoor, tuin, verlichting, lamp, muurlamp, verlichtingsartikel, lichtelement, designverlichting, designlamp, hanglamp, tafellamp, vloerlamp, #lightbuilding, #messefrankfurt, #LB24

Gerelateerd nieuws
 
Krachtenbundeling woninginrichters
lees verder
Dōme Deco presenteert Vellum
Dōme Deco introduceert met Vellum zijn DD Premium Collection voor 2026. De nieuwe lijn bestaat uit meubels en accessoires die zijn ontwikkeld met aandacht voor zachtheid, tactiliteit en verfijnde details.
lees verder
 
Verkiezing leukste winkel 2026
lees verder
Beurstrio start in Frankfurt
De beurzen Ambiente, Christmasworld en Creativeworld openen vandaag de deuren in Frankfurt.
lees verder
Lichte stijging ondernemersvertrouwen
Het ondernemersvertrouwen in Nederland stijgt licht begin 2026 omdat ondernemers minder negatief zijn over de ontwikkeling van het economische klimaat.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden