Leenbakker en Kwantum te koop

Dinsdag 12 april 2022

Het moederbedrijf van Leen Bakker en Kwantum wordt te koop gezet, zo meldt de Telegraaf vandaag.
Leenbakker en Kwantum te koop

Eigenaar Gilde Equity Management stuurt via een zakenbank binnenkort de verkoopbrochure uit, melden meerdere bronnen op de Zuidas en in Londen aan De Telegraaf. Met de verkoop lijkt de aandeelhouder vooral op het juiste moment te willen cashen, schrijft de krant. Woonwinkels deden het extreem goed in coronatijd. Maar momenteel is de winkelstraat vooral in de ban van inflatie en personeelstekort.

 

Als potentiële kopers voor het discountconcern, dat zichzelf afficheert als top 3-speler in meubels en woonaccessoires in Nederland, worden buitenlandse meubelbedrijven genoemd of nieuwe private equity-eigenaren. Een beursgang is geen optie, geeft de krant aan.

 

De ketenbedrijven Kwantum en Leen Bakker zitten sinds 2015 respectievelijk 2017 in het portfolio van investeerdersgroep Gilde en zijn de laatste jaren intensiever gaan samenwerken op operationeel gebied, onder andere met een gezamenlijke montageservice.



Links

www.kwantum.nl
www.leenbakker.nl
www.gembenelux.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, slapen, slaap, slaapkamer, bed, ledikant, boxspring, detail, retail, nachtrust, kussen, matras, tijk, boxsping, beddengoed, lakens, overtrek, bedtextiel, dekbedovertrek, dekbed, laken, kussen, sprei, bedmode, dekbed, kussen, huur, lease, verhuur, woonwarenhuis, winkel, shop, outlet, keten, project, restaurant, woninginrichting, woninginrichtingsproducten, online, webshop, internet, meubel, samenwerken, overname, fusie, samenwerking, samen, overname, #kwantum, #leenbakker, #gilde

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe schuifdeurkast Aran World
lees verder
Noodzaak tot bouwen voor ouderen
De NVM, vereniging van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen in Nederland: ‘Bouwen voor ouderen is de sleutel tot betere doorstroming op de woningmarkt’
lees verder
Moeizame CAO onderhandelingen
Er is nieuws over de CAO onderhandelingen voor de interieurbouw en meubelindustrie: CBM doet handreiking, FNV kondigt landelijke staking aan.
lees verder
Joli's nieuwe Arcs Bench
Meubelmerk Joli heeft een nieuwe zitbank toegevoegd aan de Arcs-collectie: de Arcs Bench. Het ontwerp is afkomstig van de Belgische designer Jeffrey Huyghe en sluit aan bij de vormgeving van de eerder gepresenteerde Arcs Tafel.
lees verder
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden