Kunst op een karpet

Vrijdag 20 oktober 2023

Carpet edition introduceert een nieuw, kunstzinnig karpet gemaakt door de kunstenares Maria Thereza Alves.
Kunst op een karpet
Kunst op een karpet Kunst op een karpet

The Perception of Water is de naam van het nieuwe tapijt dat Maria Thereza Alves (1961, Brazilië) ontwierp voor Carpet Edition.

 

Maria Thereza Alves stelt dat dit karpet een eerbetoon is aan de vrijheid van bomen en hun vermogen om spontaan en harmonieus te groeien, ongeacht de (snoei)pogingen van de mens om ze in toom te houden en hun groei te beperken. Carpet Edition heeft het hand getuft met Nieuw-Zeelandse wol en Tencel.

 

Carpet Edition is opgericht in 2005 in het Italiaanse Collebeato (Bresia), gebruik makend van de uitgebreide ervaring van Indikon in de productie en distributie van tapijten. Met behoud van een rijke geschiedenis, bestaande uit familieherinneringen, reizen, oude productietechnieken en buitengewoon vakmanschap, zijn Carlo en Valentina Erba erin geslaagd om een pad van voortdurende innovatie in te slaan door samen te werken met bekende ontwerpers en veelzijdige, aanpasbare en eco-duurzame producten aan te bieden.

 

Op de website van Carpet Edition worden Louis de Poortere en Brink & Campman genoemd als hun officiële distributeurs.



Links

www.brinkandcampman.com
www.carpetedition.com
www.louisdepoortere.be

Tags

nieuws, interieur, karpet, vloerkleden, ontwerp, design, kunst, kunstenares, inspiratie, wol, nieuwzeeland, horizon, natuurlijk, mens, natuur, water, perceptie, collectie, nieuw, #indikon, #carpetedition, #mariatherezaalves, #tencel, #nieuwzeelandsewol, #woolofnewsealand, #brinkandcampman, #louisdepoortere

Gerelateerd nieuws
Vloerkleed door Michael Young
Karpettenleverancier CS Rugs (voorheen Carpet Sign) uit Asten introduceert een nieuwe collectie onder de naam Myrug. My staat voor de ontwerper MIchael Young.
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Opening tapijtmuseum
Koningin Maxima heeft afgelopen donderdag 11 september in Genemuiden het gerestaureerde tapijtmuseum geopend.
lees verder
Vernieuwing Impressive
Quick-Step lanceert wereldprimeur: Impressive Design is de eerste kraakvrije, waterdichte visgraatvloer in laminaat.
lees verder
Installatiewedstrijd Coretec
Coretec lanceert op 21 september de 'Installer of the Year'-wedstrijd op het vakevent Incoda in de Evenementenhal in Gorinchem.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden