Kleurenpalet Chromotica van Vibia

Vrijdag 29 november 2019

De Spaanse verlichtingsfabrikant Vibia heeft onder de noemer Chromatica samen met Note Design Studio een palet van 23 kleuren geselecteerd voor gebruik in hun armaturen.
Kleurenpalet Chromotica van Vibia
Kleurenpalet Chromotica van Vibia Kleurenpalet Chromotica van Vibia Kleurenpalet Chromotica van Vibia

Vibia ontwikkelde Chromatica, een innovatieve tool voor architecten en interieurontwerpers, in samenwerking met Note Design Studio. Chromatica is een eerste serie van 23 kleuren, geselecteerd om te combineren met hedendaagse ruimtes en interieurs.

 

Vibia heeft zich laten inspireren door bouwmaterialen die momenteel door architecten worden gebruikt. Het chromatische palet is verdeeld in de categorieën licht, donker, neutraal, levendig en subtiel. Levendige kleuren kunnen worden gecombineerd met stabiele basiskleuren. Dit systeem helpt architecten en interieurontwerpers volgens Vibia om hun ideeën te vertalen in sensaties. De kleuren zijn beschikbaar in diverse oppervlakteafwerkingen, variërend van mat tot glanzend, voor het combineren met materialen en verschillende tonen zoals steen, beton, metaal en tegels.

 

Vibia wordt in Nederland verdeeld door Eikelenboom bv uit Amsterdam en in België door Collective uit Brugge.



Links

www.vibia.com
www.collective.be
www.eikelenboom.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, project, residentieel, kantoor, hospitality, licht, verlichting, lamp, hanglamp, led, design, kleuren, kleurenpalet, #Chromatica, #eikelenboom, #vibia

Gerelateerd nieuws
Doek valt voor Hollandsch Slapen
Het doek is gevallen voor de speciaalbeurs op het gebied van slapen, Hollandsch Slapen. De overgebleven spelers verplaatsen naar verwachting hun podium naar Nieuwegein, waar in het najaar oude tijden zullen herleven met tenten voor de deur!
lees verder
Beperkte volumegroei retail 2025
In 2025 heeft de Nederlandse detailhandel 3,6% meer omzet geboekt dan een jaar eerder. Het verkoopvolume was 1,6% hoger dan in 2024. De omzet van de non-foodwinkels groeide in 2025 met 3,6%.
lees verder
 
Nieuwe Bomma lampen
lees verder
Keukeneiland blijft populair
[Sponsored artikel] - Een keukeneiland blijft populair bij de Nederlandse consument. Er is een groeiende vraag naar open opstellingen met centrale kookeilanden waarbij de keuken fungeert als centrale ontmoetingsplek.
lees verder
 
Idd keert terug in 2026
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden