Klaar bij Leolux

Woensdag 11 november 2020

Leolux introduceert een bijzonder met de mond geblazen bijzettafeltje, Klaar. Het tafeltje is een samenwerking tussen Leolux, ontwerpers Studio Truly Truly en het Nationaal Glasmuseum.
Klaar bij Leolux
Klaar bij Leolux Klaar bij Leolux

Elke exemplaar van Klaar is zoals gezegd uniek, ieder tafeltje wordt namelijk met de mond geblazen. Er kunnen daarom ook kleine belletjes en andere imperfecties in het glas te zien zijn. Leolux vertelt in een persbericht dat Studio Truly Truly drie kleurschema’s voor Klaar ontwierp (foto 2), dit zijn Nougat, Lapis en Mottle, de dikte van het glas varieert tussen 4 en 10mm. Op foto 1 zijn naast Klaar ook bank Guadalupe van Christian Werner (in 2016 gepresenteerd op de IMM in Keulen) en fauteuil Cream van TrulyTruly te zien.

 

Op elk tafeltje is een gravure van het Glasmuseum aangebracht, om de klant eraan te herinneren dat het een kunstobject in huis heeft. Klaar kost € 1.295.



Links

www.leolux.com
www.studiotrulytruly.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, woning, woninginrichting, bank, fauteuil, stoel, tafel, bijzettafel, meubel, #leolux, #studiotrulytruly, #glasmuseum

Gerelateerd nieuws
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
 
SWV Meubel wordt Fabr
lees verder
Orlando neemt Fm Büromöbel over
Investeringsmaatschappij Orlando Capital V neemt de Duitse fabrikant Fm Büromöbel over. Samen met het huidige management wil de nieuwe eigenaar het bedrijf verder laten groeien in binnen- en buitenland.
lees verder
 
Agent stopt met Natuzzi
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden