Kettler blijft voortbestaan

Donderdag 19 december 2019

In oktober leek het nog of het doek gevallen was voor Kettler. De Duitse fabrikant van tuinmeubilair, sport- en vrijetijdsuitrusting had al sinds de zomer problemen en zette de productie stop. Nu lijkt de tuinmeubilairtak echter voort te blijven bestaan.
Kettler blijft voortbestaan

Hoewel Kettler (foto, website)in oktober de productie stopzette bleef Kettler Holding in het faillissement buiten schot. In deze tak waren de merkrechten ondergebracht. Nu is duidelijk geworden dat de in de herfst opgerichte KHG Home & Garden GmbH deze merkrechten heeft verworven. Achter KHG Home & Garden zit de Chinese Activa Group, een zakenpartner van Kettler.

 

KHG Home & Garden, gevestigd in Glinde bij Hamburg, zal nu bestellingen en service uitvoeren voor het tuinassortiment. Het Kettler merk blijft dus voorbestaan. In de brief wordt de klanten verzekerd dat KHG zal er alles aan doet om alle bestellingen in het komende seizoen te verwerken en klanten de best mogelijke en betrouwbare service te bieden.

 

KHG is van plan om met het Kettler merk aanwezig te zijn op de internationale tuinbeurs Spoga Gafa, 6-8 september 2020 in Keulen.



Links

www.kettler.de
www.spogagafa.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woon, woning, tuinbeurs, beurs, show, evenement, tuin, buiten, terras, balkon, decoratie, meubel, meubilair, hangmat, ligstoel, tuinstoel, barbecue, bbq, buitenwonen, tuinmeubel, tuinmeubilair, tuinaccessoire, outdoor, buitenmeubel, buitenmeubilair, doorstart, overname, #kettler, #spogagafa, #spoga, #koelnmesse, #koelnmesse, #koelnmesse

Gerelateerd nieuws
Fonq failliet verklaard
De rechtbank in Utrecht heeft op vrijdag 27 maart 2026 het faillissement uitgesproken over Fonq Groep en Fonq.nl Daarmee komt een einde aan de zelfstandige voortzetting van het online woonplatform, na een korte periode van surseance van betaling.
lees verder
 
Oproep tot snelle maatregelen
lees verder
Jonge ontwerpers op Masterly
Het Hout- en Meubileringscollege (HMC) presenteert ook dit jaar weer het werk van een aantal jonge ontwerpers op Masterly in Milaan tijdens de Milaan Design Week.
lees verder
Show Not Show op Art Week
Tijdens Rotterdam Art Week 2026 presenteert het collectief SHOW NOT SHOW de tentoonstelling Insert [Concept] Here. De presentatie laat zien hoe concepten functioneren als onzichtbare drager van ontwerp.
lees verder
Investeer in gezonde binnenstad
Aandacht van bestuurders voor het centrum is een groot cadeau stelt Inretail, met een oproep voor een integrale centrumaanpak.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden