Kennismaken met Das Haus ontwerpers

Maandag 12 oktober 2020

Luca Nichetto, Sebastian Herkner en Studio Truly Truly ontwerpen de jubileumeditie van Das Haus - met innovatieve interieuroplossingen voor modern wonen in appartementen en co-living ruimtes.
Kennismaken met Das Haus ontwerpers
Kennismaken met Das Haus ontwerpers Kennismaken met Das Haus ontwerpers

In januari zal IMM (van 18-24 janauri) de eerste interieurbeurs zijn die het 'nieuwe normaal' betreedt. Organisator Koelnmesse is er van overtuigd dat een 'coronaproof' event mogelijk is. Eén vaste waarde op het programma is Das Hau, dat 10 jaar bestaat. Daarom heeft het designevenement een update gekregen. In de toekomst zal het breder worden opgezet om een ​​sterkere focus mogelijk te maken op onderwerpen die de huidige ontwikkelingen weerspiegelen. Das Apartment Haus laat zich in 2021 sterk inspireren door een nieuwe manier van leven, waarin wonen en werken worden gecombineerd, of andersom.

 

IMM heeft voor het jubileum drie ontwerpers en ontwerpteams uitgenodigd.

- Sebastian Herkner is een van Duitslands meest internationaal succesvolle ontwerpers. Hij ontwierp Das Haus al eens in 2016 (foto 1). In zijn studio in Offenbach maakt Herkner ontwerpen voor klanten als Dedon, Gloster, Ames, Pulpo en Schramm.

 

- Kate Booy uit Australië, vormt samen met haar man Joel Booy Studio Truly Truly. Het man-en-vrouw-team, opgeleid tot grafisch en productontwerpers en nu gevestigd in Rotterdam, hanteert een holistische benadering die ook een artistieke impuls bevat. In 2019 (foto 2) waren ze ook al verantwoordelijk voor Das Haus. De merken waarvoor ze ontwerpen zijn onder meer Leolux, Tacchini, Dexter Lighting en Rakumba.

 

- De derde creatieve kracht is Luca Nichetto, die vanuit twee locaties werkt - Venetië en Stockholm - voor merken als Rolf Benz, Sancal, Kristalia, & tradition, La Manufacture, Bernhardt Design, Foscarin of Wittmann. Ook hij ontwierp eerder voor Das Haus, namelijk in 2013 (foto 3).

 

De leiding is in handen van creatief directeur Dick Spierenburg. Hij cureert het ontwerpproject al 10 jaar en is benieuwd om te zien in hoeverre Das Haus laat zien hoe de ontwerpers zich in de afgelopen jaren ontwikkeld hebben. Das Apartment Haus in hal 11.2 zal in totaal vier appartementen omvatten plus verschillende gemeenschappelijke ruimtes: verschillende oplossingen voor privéwoningen met badkamer/keuken en voorbeelden van semi-openbare, beheerde ruimtes voor werken, vergaderen of loungen.



Links

www.imm-cologne.com
www.imm-cologne.de
www.pure.imm-cologne.de
www.koelnmesse.be
www.koelnmesse.nl
www.koelnmesse.de

Tags

Nieuws, interieur, meubel, wonen, woning, woon, meubel, meubelwinkel, meubelretail, meubelsector, e-commerce, online, internetshop, congres, meubelcongres, netwerk, bijeenkomst, symposium, meubelhandelaar, winkelier, retail, design, designmeubel, meubelbeurs, meubelvakbeurs, vakbeurs, show, event, evenement, beurs, imm, meubilair, woonkamer, slapen, slaapkamer, matras, slaapsysteem, textiel, behang, vloer, verlichting, accessoire, badkamer, projectinrichting, stof, behang, wandbekleding, karpet, RS Vision Expo, koeln, keulen, koelnmesse, messe, Köln, KölnMesse, Living Interiors, project, kantoor, huisshow, evenement, stoel, fauteuil, tafel, bank, indoor, outdoor, binnen, buiten, tuin, tuinmeubel, garden, serre, lounge, ontwerp, talent, #imm, #imm21, #imm2021, #immcologne, #dashaus, #betterstartnow

Gerelateerd nieuws
Weer reorganisatie Bijenkorf
De Bijenkorf heeft ruim twee jaar na de vorige wederom een reorganisatie aangekondigd waarbij er meerdere banen verloren gaan.
lees verder
Inflatie blijft redelijk stabiel
De Inflatie in Nederland was in december 2,8% bij snelle raming, vrijwel hetzelfde niveau als november. Gedurende het hele jaar zijn de prijzen ruim 3% gestegen.
lees verder
 
Trendz en Showup samen verder
lees verder
Heimtextil AI op de agenda
Heimtextil heeft regelmatig vooruitgeblikt op digitalisering en nieuwe technologieën. In 2026 krijgt kunstmatige intelligentie een centralere rol: niet abstract, maar als concreet instrument voor ontwerp, productie, retail en projectinrichting.
lees verder
Retail 2026: beweging in spagaat
De retailsector staat onder permanente spanning. Structureel gevangen tussen langetermijnambities en beperkte middelen. Die spagaat bepaalt niet alleen de strategie, maar ook de dagelijkse praktijk op de winkelvloer.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden