Jysk terug in Leeuwarden

Zaterdag 04 november 2023

Jysk opent op woensdag 8 november als eerste de deuren in het nieuwste gedeelte van winkelcentrum De Centrale in Leeuwarden. De woonwinkel is ruim 1.000 vierkante meter groot.
Jysk terug in Leeuwarden

Op De Centrale wordt nu nog hard gewerkt om de nieuwbouw helemaal klaar te maken. Store manager Coen Bakker kan niet wachten tot hij het lintje mag doorknippen.

Jysk sloot in maart de winkel aan de Snekertrekweg in Leeuwarden vanwege een herontwikkeling. Bakker: 'Ik ben blij dat we iedereen hier weer mogen verwelkomen. Het team heeft de afgelopen maanden hard gewerkt om er een hele mooie winkel van te maken.' In navolging van Jysk openen de komende maanden ook de andere winkels hun deuren in het nieuwbouwgedeelte van De Centrale. Klanten kunnen straks gratis parkeren op het dak van het gebouw.

De woonwinkelketen, onderdeel van de Lars Larsen Groep, viert de opening in Leeuwarden op woensdag 8 november met een koffiekar, koeken en muziek. Ook zijn er verschillende openingsacties, met kortingen die oplopen tot wel 70%.

Na de (her)opening in Leeuwarden heeft Jysk naar eigen zeggen weer 102 winkels in Nederland, wat na de opening in juni in Winterswijk al het geval was. Ook hier is weer het nieuwste winkelconcept toegepast.



Links

www.jysk.be
www.jysk.nl
www.jysk.com
www.larslarsengroup.com

Tags

nieuws, interieur, winkel. store, storemanager, bedrijfsleider, team, retail. pand, winterswijk, achterhoek, omgeving, meubelen, matrassen, dekbedden, kussens, tuinmeubelen, gordijnen, dekbedovertrekken, slaapcomfort, matrasstudio, advies, uitproberen, opleiding, #jysk

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
Nieuw merk contactlijmen
Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - introduceert Gekko, een nieuw assortiment contactlijmen met veel voordelen.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Overname patenten
I4f verwerft de octrooiportefeuille van Beaulieu International Group op het gebied van PVC vloeren, zowel in klik (rigid core) als verlijmd (LVT).
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden