Italië Partnerland Ambiënte

Dinsdag 22 september 2015

Italië zal begin 2016 het vijfde partnerland van de consumentengoederen beurs Ambiënte in Frankfurt zijn.
Italië Partnerland Ambiënte

Na Denemarken, Frankrijk, Japan en Amerika, is het nu de beurt aan Italië. Paola Navone zal de landenpresentatie ontwerpen. Ambiënte wordt van 12 tot 16 februari 2016 in de Messe Frankfurt gehouden.

De beurs wordt weer verdeeld in drie hoofdsegmenten: Dining, Living en Giving. Vorige editie afgelopen februari trok 135.000 bezoekers uit meer dan 150 landen.

New op de beurs is Ethical Style Guide, die, naast exposanten in speciale categorieën als 'Eco-Friendly Materials', 'Fair & Social Production', 'Re/Upcycling Design en 'Handmade Manufacturing', een inkijkje zal geven van exposanten in verschillende duurzame aspecten, die voor deelname worden beoordeeld door een jury van de World Fair Trade Organization, CBI en de Duitse Design Council. De vereisten voor deelname en aanmelden daarvan is tot 28 oktober vindbaar via deze link.

 



Links

ambiente.messefrankfurt.comwww.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, decoratie, decoratie-artikel, interieurdecoratie-artikel, woonaccessoire, woondecoratie, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen.

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
 
Totaalconcepten op Heimtextil
lees verder
Goede woonkeuzes geven mentale rust
[Sponsored artikel] - Een huis is de plek waar je tot rust komt, waar je oplaadt, denkt, leeft en jezelf mag zijn. Toch is het niet altijd vanzelfsprekend dat die ruimte ook mentaal rust geeft.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden