Italië Partnerland Ambiënte

Dinsdag 22 september 2015

Italië zal begin 2016 het vijfde partnerland van de consumentengoederen beurs Ambiënte in Frankfurt zijn.
Italië Partnerland Ambiënte

Na Denemarken, Frankrijk, Japan en Amerika, is het nu de beurt aan Italië. Paola Navone zal de landenpresentatie ontwerpen. Ambiënte wordt van 12 tot 16 februari 2016 in de Messe Frankfurt gehouden.

De beurs wordt weer verdeeld in drie hoofdsegmenten: Dining, Living en Giving. Vorige editie afgelopen februari trok 135.000 bezoekers uit meer dan 150 landen.

New op de beurs is Ethical Style Guide, die, naast exposanten in speciale categorieën als 'Eco-Friendly Materials', 'Fair & Social Production', 'Re/Upcycling Design en 'Handmade Manufacturing', een inkijkje zal geven van exposanten in verschillende duurzame aspecten, die voor deelname worden beoordeeld door een jury van de World Fair Trade Organization, CBI en de Duitse Design Council. De vereisten voor deelname en aanmelden daarvan is tot 28 oktober vindbaar via deze link.

 



Links

ambiente.messefrankfurt.comwww.messefrankfurt.be
www.messefrankfurt.nl
www.messefrankfurt.com

Tags

Nieuws, interieur, wonen, decoratie, decoratie-artikel, interieurdecoratie-artikel, woonaccessoire, woondecoratie, verlichting, lamp, meubel, kleinmeubel, consumentengoederen.

Gerelateerd nieuws
 
Hospitality Expo start in Grave
lees verder
Heropening winkel Groningen
De winkel van woonwinkel Goossens in Groningen is onlangs feestelijk heropend: inspiratie, advies en blije klanten.
lees verder
Jubileum Alexandrium
Woonmall Alexandrium viert 30-jarig jubileum tijdens Oktober Woonmaand met diverse activiteiten voor bezoekers en acties.
lees verder
Verlichting als architectonisch element
[Sponsored artikel] - Een goed doordacht interieur valt of staat met de juiste verlichting. Voorheen lag de focus vooral op een opvallende hanglamp boven de eettafel of een statige vloerlamp in de zithoek, nu benaderen ontwerpers licht steeds vaker als integraal onderdeel van de architectuur.
lees verder
Trend Space ontwikkelt zich verder
Patricia Urquiola bouwt verder aan Trend Space voor Heimtextil 2027, begin januari in Frankfurt.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden