Intirio start onder nieuwe eigenaar

Donderdag 25 januari 2018

De komende editie van Intirio start aanstaande zondag 28 januari. Dit in de wetenschap dat organisator Textirama, deze en hun andere beurzen heeft verkocht aan Easyfairs.
Intirio start onder nieuwe eigenaar

Textirama vzw, sinds 1959 beursorganisator met hoofdzakelijk b2b-events in de textielsector, verkoopt de beurzen Intirio, Mood/Indigo Home Edition en het Intirio Congres, alsook het vijf jaar geleden gestarte Goed Gevoel Ladies Fair, aan de Belgische afdeling van de multinationale groep Easyfairs.

Een deel van de vertrouwde contactpersonen van het Textirama-team zullen Easyfairs versterken, waardoor de jarenlange ervaring en de sectorkennis behouden blijven.

Textirama is ervan overtuigd dat schaalvergroting nodig is voor de continuïteit en professionaliteit en dat dit op lange termijn het best gegarandeerd wordt door een bedrijf als Easyfairs. Deze is gespecialiseerd in het organiseren van events en het managen van beursgebouwen en congrescentra.

Easyfairs (Artexis) is tevens eigenaar van diverse beurshallen, waaronder Flanders Expo waar Intirio wordt gehouden. Maar ook de Evenementenhal werd door het bedrijf in 2016 overgenomen. In de Evenementenhal Gorinchem worden Trendz en Incoda (ICD of Interieur Collectie Dagen) gehouden. Vooral de laatste vakbeurs in september is een belangrijke tegenspeler van Intirio in de Benelux.

Overigens werd recent bekend dat de decoratiebeurs Trendz in september van dit jaar voor het eerst ook in Gent wordt gehouden.

Maar terug naar de twintigste editie van Intirio: deze wordt gehouden van zondag 28 tot en met woensdag 31 januari in Gent, van 09:30-18:30 uur, de laatste dag tot 17:00 uur. Het aanbod op de beurs omvat zonwering, raamdecoratie, wandbekleding, decoratie- en meubelstoffen, huislinnen & accessoires en vloerbekleding. Ruim 80% van de woonretailers vindt de vakbeurzen in de Benelux een belangrijke bron van nieuwe producten, zo onderzocht de organisatie. Intirio wordt als regionale beurs trouwens helemaal bovenaan het lijstje geplaatst!

 

Beurzen buiten de Benelux kunnen overigens eveneens op bijval rekenen, zij het in mindere mate. Opvallend is wel dat 29% bewust niet naar deze buitenlandse beurzen reist. Retailers zijn vooral op zoek naar producten die aansluiten bij de smaak van hun klanten. Die producten vinden ze vooral op de regionale beurzen.

Tickets voor Intirio zijn hier vooraf te bestellen.
Meer informatie.

 



Links

www.artexis.com
www.evenementenhal.nl
www.intirio.be
www.textirama.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, vloeren, parket, hout, pvc, lvt, vinyl, linoleum, tapijt, karpet, pers, oosterse tapijten, kelims, zieglers, entreemat, mat, entree, deurmat, textiel, bekleding, stofferen, stoffering, beurs, show, evenement, event, tentoonstelling, vakdagen, vakbeurs, #intirio, #trendz, #incoda

Gerelateerd nieuws
Beurstrio presenteert plannen
Het beurstrio Ambiente, Christmasworld en Creative World breidt zijn positie als wereldwijd centrum voor moderne lifestyle, seizoensdecoratie en creatieve doe-het-zelfproducten verder uit en tilt netwerken tegelijkertijd naar een nieuw niveau.
lees verder
5.500 bezoekers Trendz
De najaarseditie van Trendz bracht bijna 5.500 professionals uit de retail- en interieurbranche samen. Ondanks de uitdagende marktomstandigheden wist de beurs volgens de organisatie haar positie als inspiratie- én inkoopmoment te behouden.
lees verder
Beste scores in woonbranche
Auping, Ikea en Hornbach zijn de supersterren in een onderzoek binnen de woonbranche. Deze partijen hebben de beste positionering en scoren hoog op de waardestrategieën ‘beste proces’, ‘beste product’ en ‘beste service’.
lees verder
 
Opening nieuw kantoor EK
lees verder
Plannen voor woningruil dit jaar?
[Sponsored artikel] - Wil je dit jaar graag op vakantie, maar heb je niet veel geld om een vakantie te betalen? Dan is een woningruil misschien interessant voor je.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden