Het effect van groen

Donderdag 09 maart 2023

Het Nederlandse bedrijf Grønn biedt oplossingen voor een groen interieur, zoals o.a. een plantenwand die op meerdere manieren toegepast kan worden.
Het effect van groen
Het effect van groen Het effect van groen

Een ‘groen’ interieur biedt volgens Grønn veel voordelen: planten zorgen voor meer zuurstof in de ruimte. Ze dragen bij aan een prettige omgevingstemperatuur, aan een aangename luchtvochtigheid en ze zijn geluidsabsorberend en isolerend. En niet onbelangrijk, een groene oase heeft een positief effect op onze gemoedstoestand.

 

Een van de bijzondere groenoplossingen van Grønn is Mynthe. Mynthe is een slimme, metalen plantenwand die een stylisch object vormt in hal, lobby of wachtruimte. Maar ook in woonkamer of loft is dit de perfecte groene roomdivider. Mynthe kan daarnaast ook mobiel worden uitgevoerd, waardoor ruimtes en indeling eenvoudig kunnen worden aangepast.

 

Naast Mynthe biedt het bedrijf een aantal standaardoplossingen, zoals een roomdivider en werkplekafscheiding in verschillende maten en uitvoeringen. Daarnaast maakt het bedrijf onder meer verticale plantenwanden op maat. Duurzaamheid en circulariteit staan daarbij centraal. De producten zijn zonder uitzondering in Nederland gemaakt in moderne fabrieken waar gewerkt wordt volgens de nieuwste productiemethoden. Ook wordt uitsluitend gebruikgemaakt van duurzame materialen als roestvaststaal en staal. De basismaterialen worden gemaakt van gerecycled materiaal, zijn corrosiebestendig waar nodig, hebben een lange levensduur en zijn vervolgens volledig circulair. In het ontwerp- en productieproces wordt rekening gehouden met het minimaliseren van afval.



Links

www.gronn.eu

Tags

nieuws, interieur, groen, planten, toepassingen, interieurdesign, gezond, luchtklimaat, kastenwand, plantenwand, roomdivider, staal, circulariteit, duurzaamheid, recycling, afval, productieproces, #Mynthe, #gronn

Gerelateerd nieuws
Consumptie huishoudens stijgt door
Nederlandse Huishoudens hebben in september 0,8% meer geconsumeerd dan in dezelfde maand vorig jaar. Dit betekent dat de consumptie voor de 15e maand op rij.



lees verder
 
Sofasysteem Ellipse
lees verder
Ondernemers verwachten meer te investeren
Nederlandse ondernemers verwachten meer investeringen te doen in 2026. De winstgevendheid is in het laatste kwartaal gedaald.
lees verder
 
Klassieker met nieuwe zachtheid
lees verder
Parketambacht in de schijnwerpers
Er is veel aandacht voor het parketvak op de lopende beurs HoutPro+ 2025 in 's-Hertogenbosch, onder andere door het Parket Ambacht Plein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden