Haarhuis & Jansen agent voor Doc

Maandag 03 april 2023

Haarhuis & Jansen Luxury Bedding en DOC AG (Zwitserland) vermelden dat beide bedrijven gaan samenwerken.
Haarhuis & Jansen agent voor Doc
Haarhuis & Jansen agent voor Doc

Haarhuis & Jansen zal als exclusief agent de belangen gaan behartigen van Doc AG, die met het merk Philrouge al decennialang een hoogwaardig slaapsysteem produceert, maar dit merk vanwege patentrechten nog niet op de Benelux kon verdelen.

 

Jeroen Haarhuis vertelt: 'Het merk Philrouge bevat een exclusieve matrasdrager die geheel instelbaar is aan het lichaam van de consument. Een lattenbodem wil ik het niet noemen, want daarmee zou ik deze bodem echt te kort doen. Hout wordt er niet gebruikt in deze bodem. Het frame is volledig van aluminium en de latten worden gemaakt van hoogwaardig glasvezel. De latten zijn zowel verticaal als horizontaal instelbaar en hebben in tegenstelling tot een houten lat geen bolling zodat de flexibiliteit en ondersteuning van de lat overal gelijk is.'

 

Aluminium en glasvezel behoren beide tot de meest duurzame materialen en heeft heel wat voordelen ten opzichte van de traditionele houten lattenbodem. Het heeft een veel langere levensduur: Zo worden ze beide niet aangetast door UV-stralen en vocht, het roest of rot niet en trekt niet krom.

 

'Daarmee is een nieuwe generatie matrasdragers geboren,' vervolgt Jeroen: Wij zien deze bodem als écht vernieuwend. Wat verder heel verrassend is, zijn de verkoopprijzen van dit systeem. Deze beginnen vanaf € 890,- voor een vlakke instelbare bodem. Er zijn veel uitvoeringen beschikbaar, de vier-motorige bodem is werkelijk een fantastisch stuk techniek.'

 

Het systeem wordt ondersteund door een automatisch meetsysteem die de consument volledig meet en vervolgens de latten in hoogte aanpast zodat de perfecte ondersteuning ontstaat. De dealer kan de latten over de gehele bodem ook nog eens horizontaal verstellen om nóg meer finesse aan te brengen aan de matrasdrager.



Links

www.haarhuisenjansen.nl
www.philrouge.ch

Tags

nieuws, interieur, bedden, slaapsystemen, matrassen, samenwerking, matrasdrager, verstelbaar, verticaal, horizontaal, patent, benelux, uitvoeringen, bodem, uitvoeringen, motor, verstelbaar, #haarhuisenjansen, #philrouge, #docag

Gerelateerd nieuws
Cloudpillo op Forbes-lijst
De opname van Lars van der Wijst en Jens Timmers, oprichters van het slaapmerk Cloudpillo, in de prestigieuze Forbes 30 Under 30 Europe-lijst is een opvallende erkenning voor een jong merk in de slaap- en interieurbranche.
lees verder
Carlo van Groter in Wonen
Een interessant gesprek met Carlo Heinemans, manager woninginrichting van de complete interieurzaak ('woonzinnig compleet') Groter in Wonen in Gronsveld.
lees verder
Lichte daling Belgische textielomzet
Fedustria heeft de marktinformatie gepubliceerd van de Belgische textielmarkt, waarbij de omzet in 2024 iets daalde ten opzichte van 2023.
lees verder
 
Natuzzi viert herkomst en toekomst
lees verder
Kantoorruimte huiselijk inrichten!
[Sponsored artikel] - Kantoren kunnen soms kil en afstandelijk aanvoelen, maar dat hoeft helemaal niet zo te zijn! Het is trendy om een kantoor meer huiselijk en gezellig in te richten. Lees snel verder voor onze beste tips!
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden