Frommholz klassiekers via Wemafa

Maandag 11 maart 2019

Meubelfabrikant Wemafa breidt haar aanbod gestoffeerde meubelen uit met twee collecties van het failliete Walter Frommholz.
Frommholz klassiekers via Wemafa

Wemefa uit Kirchlengern gaat de lijnen New Classic en Atelier van Frommholz produceren en op de markt brengen.

In december ging - na eerder het productiebedrijf FPS - ook het distributiebedrijf Walter Frommholz failliet. De modeleigendomsrechten werden door de Frommholz Groep uit de boedel gehouden. Via Wemafa krijgen de succesvolle modellen nu een nieuwe toekomst via een licentieovereenkomst onder het label 'Frommholz - legendary sofas'. Het gaat onder meer om de modellen Calma, Verona, Club (foto; website Frommholz) en York, zo meldt Dennis Wojcinski, verkoopdirecteur van Wemafa in Möbelmarkt.

Naast de klassieke lijn heeft de moderne collectie met leer zich de afgelopen jaren op de markt zeer goed ontwikkeld en wordt nu gecomplementeerd met een premiumcollectie. Volgens Dirk Gieselmann, managing partner zal, zoals al gebruikelijk is bij Wemafa, nu ook de Frommholz-collectie in speciale maten te bestellen zijn.




Links

www.frommholz.de
www.wemafa.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, meubel, bank, zitmeubel, sofa, lounge, zitbank, zit, failliet, insolventie, bankroet, neerleggen boeken, doorstart, overname, curator, #frommholz, #wemafa

Gerelateerd nieuws
 
Designtrends volgens Jysk
lees verder
Jodeco opnieuw opgestart
Jodeco Glass maakt een doorstart onder de nieuwe eigenaren Duif International en B Living. Daarmee is de continuïteit van het merk verzekerd en blijft het bestaande assortiment glasproducten beschikbaar voor klanten.
lees verder
 
Interieurclubawards 2025
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
Nieuwe functie Philipp Ferger
De vice-president van onder andere de Ambiente beurs gaat per 1 januari een nieuwe uitdaging aan als mede-verantwoordelijke voor onder meer Eurobike.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden