HMC weer op Masterly

Woensdag 13 maart 2019

Milaan gaat kennismaken met nieuwe Nederlandse Meesters: (oud)studenten van het Hout- en Meubileringscollege (HMC) presenteren hun werk tijdens de Salone del Mobile 2019 tussen bekende werken van de oude Nederlandse Meester Rembrandt.
HMC weer op Masterly

Als enige Nederlandse vakschool voor de woon- en meubelbranche staat het HMC ook dit jaar weer tussen ontwerpers, ambachtelijk producerende bedrijven en ontwerpbureau's in het Palazzo Francesco Turati, onder de titel Masterly – The Dutch in Milano. Het paviljoen brengt het Nederlandse themajaar 2019, Rembrandt and the Dutch Golden Age, onder de aandacht.
 
Taco Dibbits, directeur van het Rijksmuseum, sprak eerder zijn bewondering uit over het ambacht dat de studenten van het HMC leren. Op Masterly presenteren net afgestudeerden en huidige studenten hun meesterstukken.
 
Zo zit het bijzondere Kersenhouten kabinet (foto links) van Bart Huijpen (foto rechts; website) vol moeilijke details waar de liefde voor het ambacht vanaf spat. Vooral het houten scharnier en de zichtbare pen-gatverbindingen zijn bijzonder.




Links

www.huijpenmeubels.nl
www.hmcollege.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, project, opleiding, cursus, school, studie, praktijk, les, stage, wedstrijd, vak, ambacht, vakopleiding, stoffeerder, woning, woningstoffeerder, projectstoffeerder, woninginrichting, vloerlegger, vloer, gordijn, raambekleding, meubelmaken, meubelmaker, meubelstofferen, meubelstoffeerder, milaan, #huijpenmeubels, #hmcollege, #hmcmbovakschool, #masterly, #salonedelmobile, #rijksmuseum

Gerelateerd nieuws
Himolla schrapt 175 banen
Himolla heeft met de ondernemingsraad overeenstemming bereikt over een belangrijk deel van het herstructureringsplan. In Taufkirchen verdwijnen 175 van de 714 banen en stopt de eindassemblage.
lees verder
 
3C op Möbelmeile en terug naar NL
lees verder
Omzetgroei Jysk in Benelux
Jysk verstevigt haar positie in Nederland tijdens jubileumjaar met een sterke omzetgroei en met wederom nieuwe winkels. Ook in België was er een forse omzetstijging.
lees verder
Herbenoeming commissaris EK
Nico Vanderveen is herbenoemd in Raad van Commissarissen EK Retail, waarbij hij zijn tweede termijn ingaat.
lees verder
 
Vij5 viert 20 jaar in Den Bosch
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden