Forest Shuttle in Nieuwspoort

Vrijdag 07 november 2014

Nieuwspoort is het internationale perscentrum in Den Haag waar wekelijks de persconferenties van de premier worden gehouden. De raamdecoratie daar wordt sinds kort aangestuurd door Forest Shuttle gemotoriseerde gordijnrailsystemen.
Forest Shuttle in Nieuwspoort

In dit unieke gebouw, waarin voorheen het Grand Hotel Central huisde, zijn meerdere Forest Shuttle gemotoriseerde gordijnrailsystemen geïnstalleerd. De extreem hoge gordijnen in dit beroemde gebouw zijn nu makkelijk te openen en te sluiten dankzij de nieuwe Forest Multi draadloze wandzender.

 

Meer nieuwe productontwikkelingen op het gebied van gemotoriseerde raamdecoratie en smart home nieuws van Forest op de beurs Domotica & Slim Wonen, 19 en 20 november in het Evoluon in Eindhoven. 



Links

www.forestgroup.nl
www.beursdomoticaenslimwonen.nl

Tags

raamdecoratie, interieurbekleding, gordijn, gordijnrail, gordijnrailsysteem

Gerelateerd nieuws
 
Destination Design 2026: Welcome Home
lees verder
Heimtextil als hulpmiddel
Voor interieurontwerpers biedt de Heimtextil in 2026 een indeling gebaseerd op het type product dat wordt aangeboden, om nog betere vergelijkingen te maken.
lees verder
Nieuwe accountmanager Heditex
Thomas Westdijk is voor Heditex - groothandel voor de woning- en projectinrichting, gordijnateliers, zonweringsbedrijven en parkethandel - begonnen als accountmanager in Zuid-Holland.
lees verder
Zolder wordt slaapkamer na renovatie
[Sponsored artikel] - Een ongebruikte zolderruimte heeft vaak meer potentieel dan je denkt. Wat nu nog een stoffige opslagplaats is, kan over enkele dagen de gezelligste slaapkamer van het huis zijn.
lees verder
 
Strategische partner in onzekere tijden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden