FEP op Domotex

Dinsdag 04 november 2025

Op de Domotex zullen de leden van de Europese Parket Federatie (FEP), waaronder Kährs, Weitzer Parkett en Ter Hürne in de FEP Lounge hoogwaardige, duurzame parketoplossingen presenteren en zo de professionele uitwisseling en netwerken binnen de industrie bevorderen.
FEP op Domotex
FEP op Domotex FEP op Domotex FEP op Domotex FEP op Domotex FEP op Domotex

Onder het motto 'Creating Rooms. Transforming Spaces.' opent Domotex 2026 van 19 tot 22 januari zijn deuren als de 'Home of Flooring & Interior Finishing', waar de internationale vloeren- en interieurontwerpgemeenschap samenkomt. Talrijke parketfabrikanten hebben hun deelname al bevestigd en zullen op de beurs hoogwaardige, innovatieve en duurzame oplossingen presenteren.

 

Speciale aandacht gaat uit naar de FEP-lidbedrijven. Tijdens de beurs zullen bedrijven als Kährs, Weitzer Parkett, Ter Hürne, Stile, PPS Galekovic, Pan Parket, Baltic Wood, Befag en Decospan de diversiteit, innovatie en duurzaamheid van de Europese parketindustrie demonstreren. Veel van hen volgen het Reel Wood Initiative, dat door de FEP is gelanceerd om de unieke voordelen van echte houten vloeren te benadrukken – van duurzaamheid en renoveerbaarheid tot herbruikbaarheid en de positieve bijdrage aan klimaatbescherming.

 

Focus op duurzaamheid en kwaliteit

In dit kader zal de FEP Lounge fungeren als een exclusieve ontmoetingsruimte op Domotex 2026, waar netwerkmogelijkheden, deskundige dialoog en inspiratie voor de parketgemeenschap worden geboden. “De FEP en haar leden zijn verheugd om deel te nemen aan Domotex”, zegt Isabelle Brose, algemeen directeur van de FEP. 'Dit is een unieke gelegenheid om een groot en divers publiek te laten zien hoe onze industrie zich verenigt om haar duurzame en duurzame vloeroplossing aan te bieden: parket, dat is gemaakt van echt hout, kan worden gebruikt, hergebruikt, gerenoveerd en opnieuw worden gebruikt. We kijken ernaar uit om u kennis te laten maken met parket!'

 

De exposerende bedrijven delen dit enthousiasme. Josef Stoppacher, ceo van de Weitzer Group / Weitzer Parkett, benadrukt: 'Door deel te nemen aan Domotex kunnen we onze toewijding aan innovatie en duurzaamheid in de vloerenindustrie laten zien. Het is een unieke kans om in contact te komen met internationale partners en onze nieuwste ontwikkelingen aan een wereldwijd publiek te presenteren.'

 

Met de FEP Lounge biedt Domotex 2026 niet alleen een speciaal forum voor de parketindustrie, maar belichaamt het ook de geest van het leidende thema: inspirerende ruimtes creëren en duurzame leefomgevingen vormgeven. Tegelijkertijd vormt het een perfecte aanvulling op de diverse speciale tentoonstellingen van de beurs en sluit het naadloos aan bij de algehele Domotex-ervaring.

 

Terwijl formats zoals het Retailers Park, Architects Space, Innovationparcours en Green Collection verschillende facetten van de industrie presenteren, nodigt de FEP Lounge bezoekers uit om contacten te leggen, ideeën uit te wisselen en de innovatie en duurzaamheid te ervaren die de Europese parketbranche kenmerken.

 

Domotex wordt van 19-22 januari 2026 georganiseerd door Deutsche Messe in Hannover.



Links

www.domotex.de

Tags

nieuws, interieur, beurs, exposanten, vloerenbeurs, interieurbeurs, presentatie, vloeren, parketvloeren, houtenvloeren, organisatie, brancheorganisatie, deelnemers, tentoonstellingen, forum, parketindustrie, innovatie, ontwikkelingen, publiek, kennismaken, demonstratie, herbruiken, duurzaamheid, #FEP, #Domotex, #Hannovermesse, #Weitzer

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder
 
NIeuw designconcept tapijttegels
lees verder
Verhuizing filiaal Joka
Groothandel Joka is eind 2024 gestart met een filiaal in Limburg, dat nu is verhuisd naar een nieuwe locatie in Nederweert.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden