Fakkel van Ego Paris

Donderdag 06 augustus 2020

Tuinmeubelfabrikant Ego Paris uit Belleville sur Saône heeft als aanvulling op haar fraaie serie tuimeubelen nu ook een bijzondere outdoor-lamp geïntroduceerd: de Torch.
Fakkel van Ego Paris
Fakkel van Ego Paris Fakkel van Ego Paris

De Torch is gemaakt van een gepoedercoat aluminium buis met daarin een led-lamp in een doorzichtige beschermkap van polycarbonaat. De lichttemperatuur is warm (2900-3100K) en is in drie standen te stellen: 160, 315 en 550 lumen in te stellen.

De accu is in maximaal 10 uur eer geheel opgelden en geeft dan - afhankelijk van de gebruikte lichtintensiteit - minimaal 6 tot zo'n 20 uur licht. Met IP44 (lichtbron IP65) is het armatuur geschikt voor buiten, maar de lamp is niet vorstbestendig en dus is het verstandig deze na gebruik weer mee naar binnen te nemen. De adviesprijs van de Torch Horizontal EM18PTH is € 720. Er is ook een verticale en een losse handlamp verkrijgbaar.

Ego Paris heeft geen agent in de Benelux en het belangrijkste verkooppunt is Jos de Groot Terrasadvies in Hoogblokland. Het bedrijf uit Belleville sur Saône, zo'n 50 km boven Lyon, is wel in gesprek met kandidaten om als agent het aantal verkooppunten in België en Nederland uit te breiden.




Links

www.egoparis.com
www.terrasadvies.nl

Tags

Nieuws, interieur, wonen, woon, woning, residentieel, project, kantoor, ontwerp, design, ontwerp, lamp, hanglamp, licht, led, vloerlamp, verlichting, spot, dim, halogeen, led, armatuur, design, outdoor, buiten, tuin, #egoparis, #terrasadvies

Gerelateerd nieuws
Visgraat vloer: tijdloze elegantie thuis
[Sponsored artikel] - Op zoek naar een vloer die zowel stijlvol als tijdloos is? Bij Laminaat-plaza vind je een uitgebreide collectie laminaatvloeren, waaronder prachtige visgraat patronen die perfect passen in elk interieur.
lees verder
Stand van zaken Belgische meubelindustrie
Rondom de Internationale Meubelbeurs in Brussel, van 2 tot en met 5 november, publiceert Fedustria altijd een conjunctuurbericht over de Belgische meubelindustrie.
lees verder
Omzet NL-retail september 2025 groeit
De Nederlandse detailhandel heeft in september 3,8% meer omgezet dan in september 2024, volgt uit cijfers van het CBS.De interieurbranche groeide mee.
lees verder
 
Vouwbare hanglamp Adilo
lees verder
Leenbakker winkels deels naar Jysk
Jysk neemt negen locaties over van Leen Bakker België, dat recent de verkoop van alle 44 winkels heeft aangekondigd.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden