Etienne Rijsdijk naar DLW

Maandag 01 augustus 2016

Vanaf vandaag, 1 augustus, start Etienne Rijsdijk als nieuwe accountmanager Zuid-Holland voor DLW Flooring.
Etienne Rijsdijk naar DLW

Etienne Rijsdijk was werkte sinds 2008 bij SBR Vloeren & Interieur in Rijswijk, een afnemer van o.a. de vloeren van DLW. In 2010 werd hij mede-eigenaar. Om persoonlijke redenen heeft hij de stap gemaakt om zijn aandeel in dit bedrijf te verkopen.

Rijsdijk heeft dus veel kennis en ervaring op het gebied van vloeren en laat weten met veel enthousiasme en drive de regio Zuid-Holland onder zijn hoede te nemen. Hij gaat in de komende maanden uiteraard alle klanten in deze regio persoonlijk bezoeken als opvolger van Marc van de Put.

Daarnaast zal hij aanwezig zijn op de beurs Architect@Work in september in Rotterdam, waar nieuwe productintroducties getoond worden.

 



Links

www.dlw.eu
www.sbrvloeren.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, vloer, vloeren, vloerbedekking, linoleum, vinyl, pvc, lvt, tapijt, naaldvilt, project, kantoor, ziekenhuis, hospitality, residentieel, naturecore, natuur, natuurlijk, plank, personalia, opvolging, opvolger, fields, #dlw, @atw_intl, #atwnl

Gerelateerd nieuws
 
Interieurclubawards 2025
lees verder
Eeuwenoude charme Carpet Edition
Carpet Edition introduceert de Nomad - collectie, gebaseerd op de charme van de Berberse en Marokkaanse cultuur.
lees verder
Rolluiken thuis in jouw stijl
[Sponsored artikel] - Ben je bezig met het upgraden van je huis? Er zijn verschillende manieren om je woning comfortabeler en veiliger te maken. Zoals het laten plaatsen van rolluiken.
lees verder
 
Naamswijziging Bommel
lees verder
Groei studenten ambacht
Het aantal studenten voor de opleidingen tot Interieurvakman groeit verder door: de hoeveelheid instromers in 2025 is opnieuw hoger dan het jaar daarvoor.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden