Duurzame Ever-collectie

Dinsdag 09 november 2021

Naughtone, het Britse meubelontwerp- en productiebedrijf dat onderdeel is van de MillerKnoll collectief van merken, kondigde eind oktober de lancering aan van zijn circulaire Ever-collectie.
Duurzame Ever-collectie
Duurzame Ever-collectie Duurzame Ever-collectie

Naughtone, gevestigd in Yorkshire, ontwierp de nieuwe Ever chair & sofa-collectie in samenwerking met ontwerper Ric Frampton.  Dit is de eerste reeks gestoffeerde producten van het merk dat speciaal is ontworpen met circulariteit en end-of-life recycling in gedachten.De meubels over een revolutionaire structuur die met behulp van gewoon handgereedschap gemakkelijk kan worden gedemonteerd tijdens het recyclingproces. De nieuwe collectie is volgens het merk daarnaast geconstrueerd voor maximaal comfort en kwaliteit.

 

Naast deze constructiekenmerken, biedt Naughtone een terugnameprogramma voor de Ever-collectie aan. Dat betekent dat klanten het product eenvoudig kunnen retourneren en het bedrijf ervoor zorgt dat elk van de materialen correct wordt gerecycled. Het Ever chair & sofa-assortiment biedt drie verschillende opties, waaronder een fauteuil, tweezitsbank en driezitsbank in verschillende stoffen en afwerkingen met tien jaar garantie van Naughtone. Het is ook ontworpen om in harmonie met de andere collecties van Naughtone te zijn, zoals het Always-assortiment.



Links

www.naughtone.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, meubelen, bank, sofa, fauteuil, stoel, duurzaamheid, zitmeubel, wonen, woning, woon, #Naughtone, #Millerknoll

Gerelateerd nieuws
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Laatste badkamertrends
[Sponsored artikel] - Het ontwerpen van een nieuwe badkamer kan best lastig zijn. Hoe zorg je dat deze aansluit bij de laatste trends en tegelijkertijd dermate tijdloos is, dat je er ook over tien jaar nog van geniet?
lees verder
 
Topman Flinders stapt op
lees verder
Interlübke opnieuw failliet
De Duitse meubelfabrikant Interlübke heeft faillissement aangevraagd. Het is de tweede keer sinds 2012 dat het bedrijf in financiële problemen komt.
lees verder
Thierry Leys terug bij Leen Bakker
Thierry Leys, in 2025 opererend als directeur van Leen Bakker België, is begin april bij Leen Bakker Nederland teruggekeerd als sales- en retaildirecteur van de woonwinkelketen.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden