Duijndam verlaat Sanoma alweer

Vrijdag 17 augustus 2018

Marc Duijndam, de ceo van Sanoma Media Nederland sinds begin dit jaar, stopt er al weer mee. In goed onderling overleg is besloten dit per direct te doen.
Duijndam verlaat Sanoma alweer

Duijndam (foto, linksboven; website Sanoma) was de opvolger van Peter de Mönnink die overstapte naar Talpa. Sanoma bleek toch niet geheel bij zijn persoonlijke ambities aan te sluiten, zo laat Duijndam nu weten via de site van het bedrijf uit Hoofddorp, onder meer eigenaar van de Vtwonen & Designbeurs, de formule en het blad Vtwonen, maar ook veel andere magazines als Libelle, Viva, Flair, Donald Duck en online media zoals Nu.nl.

De sollicitatieprocedure voor een nieuwe ceo is inmiddels gestart. Voor de tussenliggende periode is de huidige president & ceo Sanoma Group Susan Duinhoven (foto, rechts) benoemd als ad interim ceo.

Enige tijd geleden werd overigens al bekend dat bij Vtwonen per 1 september een nieuwe hoofdredacteur komt: Nicolette Fox (foto, linksonder), als opvolgster van Carlein Kieboom.

 



Links

www.sanoma.nl
www.sanoma-uitgevers.nl
www.sanoma.be/nl
www.vtwonen.nl
www.vtwonenendesignbeurs.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, beurs, woonbeurs, event, evenement, show, sanoma, eigen huis & interieur, vt wonen, vt-wonen, personalia, #vtwonen, @vtwdbeurs, vtwdbeurs, #vtwdbeurs.

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Kansen voor duurzame bouw
'Biobased bouwen komt alleen verder met sturing van de overheid', zo staat in een onlangs aangeboden rapport aan minister Keijzer.
lees verder
 
Girevole-S compacte krachtpatser
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden