Droomindustrie bij Woonindustrie

Woensdag 15 juli 2015

De Woonindustrie heeft ambitieuze plannen voor een slaapafdeling: de Droomindustrie. Tijdens de komende Vakbeurs op 14, 15 en 16 september in Nieuwegein zal hiervan al een voorproefje van te zien zijn.
Droomindustrie bij Woonindustrie

Het is de bedoeling dat in de Woonindustrie in Nieuwegein op de tweede etage opnieuw een slaapkameraanbod komt. Het voormalige HTC (Home Trade Center) had tot een aantal jaren geleden een representatief aanbod van slaapexposanten vertegenwoordigd in het centrum, maar die zijn in de loop van de tijd vertrokken. Met dit nieuwe Droomindustrie-concept hoopt men dit segment opnieuw leven in te blazen.

Het architectenbureau Otten Van Eck uit het Brabantse Haaren heeft een open en transparant concept gemaakt, waarbij exposanten kunnen kiezen voor verschillende formaten podia waarop 2, 4 of 6 bedden en aanverwante slaapkamerproducten (o.a. kasten, bedtextiel, matrassen) gepresenteerd kunnen worden, zo is vandaag op Woonspot te lezen. Christel van Eck was al eerder betrokken bij het concept WoonModeCity en had al diverse opdrachtgevers uit de interieurbranche (Desso, Sealskin, Beddinghouse).

Commercial manager Lya van Beersum van de Woonindustrie heeft inmiddels drie keer presentaties van het concept aan geïnteresseerde gegeven en stelt in het artikel al veel positieve reacties en zelfs al een significant aantal aanmeldingen te hebben gekregen. De Woonindustrie heeft echter nog niet bekend gemaakt wie dat zijn. Wel liet de organisatie vorige week weten de slaap- en meubelfabrikant Recor als exposant in het centrum te hebben gestrikt. De eerste deelnemers zullen dus tijdens de Vakdagen te zien zijn.

 



Links

www.woonindustrie.nl
www.droomindustrie.nl
www.recor.be
www.recorbedding.be
www.ottenvaneck.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, slapen, slaap, slaapkamer, droomindustrie, woonindustrie, HTC, Home Trade Center, beurs, show, event, evenement, trade mart, bed, overtrek, boxspring

Gerelateerd nieuws
 
Nieuwe schuifdeurkast Aran World
lees verder
Noodzaak tot bouwen voor ouderen
De NVM, vereniging van makelaars, taxateurs en vastgoeddeskundigen in Nederland: ‘Bouwen voor ouderen is de sleutel tot betere doorstroming op de woningmarkt’
lees verder
Moeizame CAO onderhandelingen
Er is nieuws over de CAO onderhandelingen voor de interieurbouw en meubelindustrie: CBM doet handreiking, FNV kondigt landelijke staking aan.
lees verder
Joli's nieuwe Arcs Bench
Meubelmerk Joli heeft een nieuwe zitbank toegevoegd aan de Arcs-collectie: de Arcs Bench. Het ontwerp is afkomstig van de Belgische designer Jeffrey Huyghe en sluit aan bij de vormgeving van de eerder gepresenteerde Arcs Tafel.
lees verder
 
Prima resultaten Flying Tiger
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden