Drie aanwinsten voor Jori

Vrijdag 18 februari 2022

Drie nieuwe modellen van Jori zien in 2022 het levenslicht: de Cosy Ghost, de uitbreiding met een lounge chair in de Daydreamer familie en de nieuwe sofa Obsession.
Drie aanwinsten voor Jori
Drie aanwinsten voor Jori Drie aanwinsten voor Jori

Een nieuwe designer, een nieuwe relaxfauteuil. Het Berlijnse ontwerpersduo Murken + Hansen markeert zijn debuut bij Jori met de Cosy Ghost. Intussen kent de relaxcollectie van Jori negen modellen, allemaal met een uniek gepatenteerd relaxmechanisme. Met de nieuwe relax Cosy Ghost wil het merk de brug slaan van de klassieke relax naar de meer vloeiende vormgeving van het Daydreamer model. Bij de klassieke relax vormen de armleggers een ‘afgescheiden’ deel van het geheel. Murken + Hansen doorbreken deze traditie en zorgen voor een harmonieuze overgang tussen rug en armleggers. Cosy Ghost is verkrijgbaar in zowel leder als stof. Cosy Ghost is verstelbaar in één beweging (mono-move) en is in drie maten (mini/medi/maxi) verkrijgbaar. Er is keuze uit drie voetopties: een 4 of 5 -stervormige poot in de Jori-standaard lakken, of een voet in volleder.

 

In 2019 lanceerde Jori in Milaan de revolutionaire Daydreamer relaxfauteuil. De Daydreamer familie is sindsdien steeds verder uitgebreid. Vandaag maakt Jori het familieportret af met de nieuwe Daydreamer lounge chair. Het design van de poef sluit naadloos bij de lounge aan en geeft het tweetal volgens het bedrijf een bijzonder harmonieuze uitstraling. Met de handige hendel onderaan de zetel is de positie van de rug traploos verstelbaar. De lounge chair is verkrijgbaar in de volledige leder-en stofcollectie van het merk. Combi-bekleding mogelijk. Daydreamer lounge staat op een 4-teensvormige poot die in de Jori-standaard-lakken beschikbaar is.

 

Vandaag lijkt languit ‘chillen’ wel het devies voor elke nieuwe sofa. Maar wat met compacte woonruimtes of liefhebbers van een ietwat actiever, ergonomisch zitcomfort? Designer Cuno Frommherz komt met het antwoord en ontwerpt voor Jori de nieuwe sofa Obsession. Een elegante sofa, die omwille van zijn actieve rechte zitlijn perfect tegemoetkomt aan de vraag naar ergonomisch ondersteunend zitcomfort. Wanneer je in Obsession plaatsneemt, zit je enigszins rechtop, met een vrij ruime rughoogte die ondersteuning biedt tot aan de schouders. Het kussen dat halverwege de zithoogte subtiel geïntegreerd werd, zorgt voor extra comfort, maar doorbreekt meteen ook de strakheid van het binnendesign. Het Obsession sofaprogramma kan naar wens samengesteld worden uit een 2-zit / 3-zit of zelfs 4-zit sofabreedte. De collectie omvat eveneens een zeteltje en een poef. Ook dit model is verkrijgbaar in de volledige leder-en stofcollectie van het merk. Pootkeuze in alle beschikbare lakkleuren. Twee zithoogtes: 43 cm en 44,5 cm.



Links

www.jori.com

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woon, woning, wonen, eetkamer, woonkamer, zitmeubel, meubel, bank, fauteuil, chaise longue, hangmat, sofa, lounge, tafel, salontafel, bijzettafel, #jori, #cosyghost, #daydreamer, #daydreamerrelaxfauteuil, #obsession

Gerelateerd nieuws
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
Voorlopige insolventie Ceka
De Duitse kantoormeubelfabrikant Ceka is op 2 juli onder voorlopig insolventiebeheer geplaatst. Inmiddels is duidelijk dat de productie in augustus weer volledig wordt opgestart, mede dankzij intensief contact met leveranciers en nieuwe orders.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder
Take Teak nieuw in De Woonindustrie
Tijdens de komende Najaarsvakdagen wordt Take Teak geïntroduceerd als nieuw merk in De Woonindustrie. Vanaf 1 september is Take Teak permanent te vinden op de begane grond in De Woonindustrie in Nieuwegein.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden