Designmeubels op maat bij Momaa

Dinsdag 28 april 2020

Eind 2019 startte Chiel Slinkman en Dries Schulten met een nieuw initiatief: Momaa (Meubels op Maat). Via dit platform komen ontwerpers in contact met consumenten die op zoek zijn naar unieke meubels, bedden, verlichting en accessoires.
Designmeubels op maat bij Momaa

Het verhaal van Momaa werd onder meer op website Ecommercenews beschreven. Eigenaar Slinkman zocht zelf naar originele items voor zijn huis en merkte dat dit een moeilijke zoektocht was. Zo raakte hij in gesprek met designers en ontdekte dat veel meubelontwerpen altijd een prototype blijven en niet echt geproduceerd worden.

 

Met Momaa wil deze ontwerpen bekend maken bij potentiele kopers. Slinkman en Schultman zijn hierbij verantwoordelijk voor de infrastructuur en marketing. Elke ontwerper heeft een eigen pagina. Hierop staat het verhaal van de designer en zijn meubels (ook verlichting en accessoires zijn op de website te vinden). Daarnaast kan de klant contact zoeken om een meubel op maat te bestellen. De meubelmakers krijgen zes weken de tijd om een bestelling te produceren.

 

Omdat de meubels voor een groot deel op maat gemaakt wordt heeft Momaa geen voorraad. Slinkman ontvangt een commissie per elk verkocht item.



Links

www.momaa.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, licht, verlichting, decoratie, accessoire, online, web, webwinkel, ecommerce, internet, online, shop, #momaa, #meubelsopmaat

Gerelateerd nieuws
Nieuwe onderstellen Lotus
De Lotus-serie van LD Seating is uitgebreid met twee nieuwe onderstellen. Daarmee krijgt de populaire conferentiestoel, ontworpen door Martin Ballendat, nog meer toepassingen in onder meer werkplekken, hospitality-interieurs en woningen.
lees verder
 
Girevole-S compacte krachtpatser
lees verder
Parrot Series vernieuwd
Grau heeft de Parrot Series opnieuw uitgebracht. De serie bestaat uit een tafellamp en een vloerlamp, beide met een 360° draaibare lampkop. De modellen combineren gericht functioneel licht met instelbare sfeerverlichting.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden