Dersimo en Stoffengilde

Donderdag 13 juli 2023

Met ingang van 11 juli is het Stoffen Gilde (HSG) uit Rhenen samengegaan met vloerengrossier Dersimo uit Maassluis.
Dersimo en Stoffengilde
Dersimo en Stoffengilde

Het samengaan van Dersimo en HSG zorgt voor een breed aanbod voor de klanten van deze bedrijven. Met de nieuwe gordijnencollectie Core by Dersimo en - sinds september - de distributie van de collecties van raamdecoratiefabrikant Copa Home, groeit Dersimo samen met HSG door naar een totaalleverancier op het gebied van vloer- en raamdecoratie.

 

Het Stoffen Gilde is ruim 30 jaar geleden opgericht door onder andere Leo Tiemessen en heeft volgens Dersimo een goede positie op het gebied van gordijnen en raamdecoratieproducten. Dersimo bestaat nog langer en is 50 jaar geleden opgericht. Het biedt professionele woning- en projectinrichters een breed assortiment in typen en merken vloeren en raamdecoratie. 

 

HSG blijft haar werkzaamheden verrichten vanuit het hoofdkantoor in Rhenen en Leo Tiemessen blijft voorlopig aanwezig bij het bedrijf als adviseur. De producten van beide bedrijven zullen met vier raamdecoratie vertegenwoordigers en een servicedienst verwachten de bedrijven klanten nog beter van dienst te kunnen zijn.



Links

www.dersimo.nl
www.hetstoffengilde.nl

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, vloeren, groothandel, samenwerking, raamdecoratie, jaloezie, vouwgordijnen, tapijt, pvcvloeren, linoleum, vinylvloeren, vertegenwoordigers, servicedienst, maassluis, rhenen, overname, overgenomen, gekocht, kopen, acquisitie, koop, samenwerking, fusie, fuseren, gefuseerd, merger, samengaan, samengeaan, samenwerken, #hetstoffengilde, #copahome, #corebydersimo, #dersimo

Gerelateerd nieuws
Traprenovatie met Marmoleum
Vicstairs introduceert Linostairs: nieuw trapconcept brengt Marmoleum naar de trap. Een innovatieve combinatie van hout en linoleum biedt nieuwe mogelijkheden voor renovatie- en nieuwbouwprojecten.
lees verder
Veel nieuws over Incoda 2026
Van 21-23 september 2026 komt de interieurbranche samen op Incoda in Gorinchem. Tijdens deze 3 dagen zie je de nieuwste collecties, kleuren en materialen om je advies, showroom, studio of projecten klaar te maken voor het nieuwe seizoen.
lees verder
 
De Cock nieuwe ceo Mohawk
lees verder
Materiaal belangrijk bij interieur
[Sponsored artikel] - Het inrichten van een woning draait om veel meer dan het uitkiezen van een mooie kleur voor op de muur of een nieuwe zetel. De focus verschuift naar de materialen waarmee een ruimte wordt opgebouwd.
lees verder
Opening winkel Jysk
Jysk breidt verder uit in Nederland met de opening van een nieuwe winkel in Barneveld. Tegelijkertijd is de winkel in Gouda verhuisd naar een nieuwe, centrale locatie.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden