De Bourgondiër van Seuren Tafels

Zondag 06 oktober 2019

Tijdens de MarketDay XL op 7 oktober is in DWI onder meer nieuwe tafel De Bourgondiër van Seuren Tafels te zien.
De Bourgondiër van Seuren Tafels
De Bourgondiër van Seuren Tafels De Bourgondiër van Seuren Tafels

De naam zegt het al, volgens Seuren Tafels is De Bourgondiër een bourgondische tafel. Een stamtafel, die uitnodigt tot ontmoetingen. Het blad van de tafel is gemaakt van massief Amerikaans noten (zie foto's) of eiken, afgewerkt met olie. De afgebeelde poten zijn van staal, in RAL9004 met structuur.

 

De gefotografeerde variant is 260x100x76cm en kost € 4.899 (€ 4.099 in eiken). De tafel is verkrijgbaar in meerdere houtsoorten, afmetingen en kleuren (zowel blad als onderstel). De levertijd bedraagt 8-12 weken, afhankelijk van de lengte van de tafel. De tafel staat in de showroom van Seuren Tafels in DWI (De Woonindustrie) in Nieuwegein en is elke maandag of op afspraak te bezichten.



Links

www.seuren-tafels.nl
www.dewoonindustrie.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, woning, woon, wonen, project, kantoor, beurs, show, event, meubel, tafel, #woonindustrie, #dewoonindustrie, #dwi, #seuren, #seurentafels

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
 
Nieuwe winkel Antwerpen
lees verder
Collett & Victor afgebrand
Een felle brand heeft dinsdag15 juli het hoofdkantoor van zitmeubelfabrikant Collett & Victor in Emelgem volledig in de as gelegd. De rookpluim was tot kilometers ver te zien en bij de brand is asbest vrijgekomen.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden