Chapeau voor Kampschreur

Maandag 27 december 2021

Afgelopen vrijdag werd Dick Kampschreur senior in het zonnetje gezet voor zijn jaren lange inzet voor de BVP.
Chapeau voor Kampschreur
Chapeau voor Kampschreur Chapeau voor Kampschreur

Een dag voor kerst werd Dick Kampschreur senior (foto 1 en foto 2, rechts), oprichter van de firma Kampschreur Projectstoffering te Zoeterwoude, bedankt voor vanwege zijn jarenlange inzet als bestuurder en lid van Raad van Toezicht van Branche Vereniging Projectinrichting (BVP). Dat meldt bestuurslid Mark Jongkind (foto 2, links), tevens projectadviseur van Luxaflex Nederland.

 

Uit handen van secretaris Ab Sprong (foto 2, midden) ontving Dick het prachtige en toepasselijke beeldje  'Chapeau' namens het gehele bestuur en de 127 leden van BVP. Als de mogelijkheden het weer toe laten is het de bedoeling dat Dick weer bij diverse activiteiten en op ledenvergaderingen aanwezig zal zijn.

 

Zijn zoon Robert (foto 3; BVP) neemt zijn taken als lid van Raad van Toezicht over.




Links

www.bvprojectinrichting.nl
www.kampschreur.nl
www.luxaflex.nl

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, projecten, projectinrichting, vloeren, raamdecoratie, confectie, bestuur, personalia, dick kampschreur, mark jongkind, robert kampschreur, #bvp, #kampschreur, #luxaflex, #bvp, #ppi, #brancheverenigingprojectinrichting

Gerelateerd nieuws
Imm voor 70 procent vol
Met nog een half jaar te gaan tot Imm Cologne 2026 van start gaat is circa 70% van de beursvloer volgens Koelnmesse gereserveerd. Van 20-23 januari 2026 is het event weer het internationale startpunt van het interieurjaar.
lees verder
Idd Cologne kiest voor de stad
De beursvloer verdwijnt. In plaats daarvan: de stad. Met deze strategische koerswijziging maakt Idd Cologne 2025 een opvallend statement. Van 26-29 oktober verandert Keulen in een podium voor high-end interieurdesign. Niet in beurshallen, maar midden in de stad.
lees verder
Een feest van Lef
Elk jaar sluit HMC het jaar af met de eindejaarsexpo, dit jaar met als thema Lef.
lees verder
Doorstart Riviera Maison
Riviera Maison maakt een doorstart dankzij de overname door Dutch Interior.
lees verder
 
Geluidspanelen ervaren bij Heditex
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden