Byotten stopt met Muuto

Donderdag 29 december 2022

Per 1 januari 2023 is Byotten niet langer agent voor het Deense designmerk Muuto. Hiermee stopt de samenwerking volgens eigenaar Wim Otten op het hoogtepunt.
Byotten stopt met Muuto
Byotten stopt met Muuto Byotten stopt met Muuto

2022 was een gedenkwaardig jaar voor Byotten. Het bedrijf ging in 2002 aan de slag als intermediair in de meubelbranche. Byotten startte met Gunter Lambert (gestopt in 2005) waarna in 2005 Gervasoni en YDF in het portofolio werden opgenomen. Sinds die tijd is het Byotten portofolio uitgebreid met Muuto, Tacchini, VeryWood, Letti&Co en EMU.

 

Aangekomen in 2022, bijna 2023, heeft Wim Otten de pensioensgerechtigde leeftijd bereikt. Dit is voor hem reden de vertegenwoordiging van Muuto over te dragen aan iemand anders. Na jaren van groei met hulp van Byotten heeft Muuto ervoor gekozen om zelf sales managers voor de Nederlandse contractmarkt in dienst te nemen. Jan Hein Vogel (foto 3, tot op heden sales manager van Kusch + Cois de nieuwe contactpersoon in Nederland, samen met een nog aan te stellen tweede persoon gaat hij werken vanuit de recent geopende showroom in Amsterdam. De nieuwe contactgegevens zijn: Jan Hein Vogel, +31 6 21986566 en jhv@muuto.com.

 

N.B. Voor zover bekend verandert er niets voor de Belgische markt, die bediend wordt door Lunar Society.



Links

www.muuto.com
www.byotten.nl
www.lunarsociety.be

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, licht, agent, #muuto, #byotten, #lunarsociety

Gerelateerd nieuws
Zeegers na ruim 70 jaar failliet
Aan een lange geschiedenis in de Nederlandse bodyfashionbranche is een einde gekomen. C. Zeegers Mode Agenturen, handelend onder de naam Zeegers Fashion Specialities, is failliet verklaard.
lees verder
Nieuwe fase Koenig+Neurath
König + Neurath heeft de zelfbeheerde insolventieprocedure succesvol afgerond. De Duitse fabrikant van kantoor- en projectmeubilair hervat de normale bedrijfsvoering en richt zich op verdere ontwikkeling en digitalisering.
lees verder
Cosentino A'dam vernieuwd
De vernieuwde showroom in Amsterdam van Cosentino, leverancier van plaatmateriaal, biedt nog meer inspiratie voor keuken-, badkamer- en interieurontwerp.
lees verder
Spiegeltje, spiegeltje.. van chocola
Deknudt Mirrors viert het jubileumjaar deze zomer met een zoete verwijzing naar Belgisch vakmanschap. Het bedrijf verrast klanten met gepersonaliseerde pralines in de vorm van hun eigen spiegels.
lees verder
Weinig nieuwbouwwoningen verkocht
In het eerste kwartaal van 2026 zijn bijna 56 duizend bestaande koopwoningen en ruim 5 duizend nieuwbouwkoopwoningen in Nederland verkocht.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden