Byotten Agenturen stopt

Woensdag 02 augustus 2023

Byotten Agenturen stopt haar activiteiten. In 1994 werd het bedrijf opgericht als Thoric maar opereerde vanaf 2003 onder de naam Byotten. Wim Otten kondigt dit aan in een bericht waarin hij iedereen waar hij ooit mee samenwerkte bedankt.
Byotten Agenturen stopt

Het is nu echt tijd voor pensioen. Nadat Byotten in januari al stopte met de vertegenwoordiging van het merk Muuto neemt hij nu afscheid van de meubelbranche. De merken Fast, Emu en Verywood zullen door andere agenten vertegenwoordigd worden. Vooralsnog kunnen potentiële verdelers het best direct contact opnemen met deze bedrijven.

 

Afscheid nemen brengt herinneringen met zich mee, zo zegt Otten. Hij heeft maar liefst 43 jaar in de branche gewerkt, waarvan 29 jaar als zelfstandige. In totaal heeft hij 16 merken vertegenwoordigd, 12 personeelsleden gehad, 3.312 relaties, en € 47 miljoen omzet gedraaid. Wij wensen hem een fijn pensioen toe!



Links

www.byotten.nl
www.emu.it
www.fastspa.it
www.fastspa.com
www.muuto.com
www.verywood.it

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, meubel, licht, agent, #muuto, #byotten, #fastspa, #fastgarden, #emu, #verywood

Gerelateerd nieuws
 
Strategische partner in onzekere tijden
lees verder
Vintage en nieuw karakter in balans
[Sponsored artikel, betaald partnerschap met Hema] - Een mix van oud en nieuw werkt het beste als de basis rustig is. Kies twee hoofdkleuren en één accent, zodat vormen en materialen beter tot hun recht komen.
lees verder
Verbetering consumentenvertrouwen
Nederlandse Consumenten zijn in oktober minder negatief dan september. Dit is een kleine stap, maar wel de grootste verbetering in langere tijd.
lees verder
Interieur voor échte rust
[Sponsored artikel] - We leven in een wereld die soms nét iets te druk is. Tussen alle verplichtingen door, is het vaak lastig om echt te ontspannen. Belangrijk is het om van je huis een plek te maken waar je tot rust kunt komen.
lees verder
Oorzaken faillissement Carpetright
Carpetright bezweek onder miljoenenverliezen en softwareproblemen, zo is bekend geworden uit het verslag van de curator.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden