Botanisch Paint & Paper Library

Dinsdag 03 maart 2020

Paint & Paper Library introduceert Botany; haar tweede behangcollectie en een vervolg op de recente Tresco collectie. De ontwerpen van Botany zijn een voortzetting van het botanische thema en geïnspireerd op exotische flora, bladmotieven en decoratieve patronen.
Botanisch Paint & Paper Library
Botanisch Paint & Paper Library Botanisch Paint & Paper Library

In de Botany collectie van Paint & Paper Library zijn negen patronen te vinden in 52 kleurencombinaties. Elk ontwerp is oorspronkelijk met de hand getekend of geschilderd. Het kleurenpalet ontleent zijn namen aan de bestaande Paint & Paper Library verftinten, waarmee het behangpapier te combineren is.

 

Feather Flora (foto 1) heeft een all-over bloemenontwerp met abstracte bloemen. Het ontwerp is gemaakt van een aquarel- en krijtkunstwerk en geïnspireerd op de veerachtige contouren van palmbladeren. Dit kleinschalige patroon is uitgevoerd in vijf verschillende kleurcombinaties, elk met een subtiele vezelachtige textuur.

 

Het ontwerp Hardy Palm (foto 2) bevat een potloodillustratie van de karakteristieke Trachycarpus palm (een winterharde palmsoort afkomstig uit China). Het is geïnspireerd op gestileerde botanische schilderingen, die direct op gepleisterde muren werden aangebracht. Het dessin is beschikbaar op vijf verschillende achtergrondkleuren. Folia (foto 3) toont een dromerig, etherisch landschap van bladsilhouetten op een ombre-achtergrond. Het procedé van het ontwerp is geïnspireerd op cyanotypie, beter bekend als het blauwdrukproces.

 

Paint & Paper Library wordt in België en Nederland vertegenwoordigd door Van Sand. Het bedrijf van Sander Sprengers heeft een showroom in het ETC Design Center.



Links

www.etcdesigncenter.nl
www.van-sand.com
www.paintandpaperlibrary.com

Tags

Nieuws, inrichting, interieur, wonen, woning, woontextiel, woningtextiel, textiel, verf, wand, behang, deco, decoratie, wand, behang, bekleding, muur, #paintandpaperlibrary, #botany, #vansand, #etcexpo, #etcdesignexperience, #etcdesigncentereurope

Gerelateerd nieuws
Extra aandeelhouder Tica
Rogier Uivel treedt toe als nieuwe medeaandeelhouder van Tica, naast Martijn Cliteur en Robert Segers, die dat sinds 2009 zijn.
lees verder
 
Vier keer andere wandbekleding
lees verder
Woonindustrie: ontzorgt en breidt uit
Tijdens de Najaarsvakdagen sprak Interieurjournaal met Jeroen van der Borg, operationeel directeur van De Woonindustrie. Volgens hem is het succes van het beurscentrum te danken aan meer dan alleen het verhuren van meters.
lees verder
Whisperwool alternatief voor PET
Huijser Meubel Agenturen is vanaf september in Nederland de exclusieve vertegenwoordiger van Whisperwool, het Oostenrijkse merk dat akoestische oplossingen ontwikkelt van 100% schapenwol.
lees verder
 
Heimtextil Trends 26/27
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
-28-09-2025
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden