Bakx naar Decoprint

Maandag 30 september 2024

Per 1 oktober gaat Olaf Bakx na twee jaar bij Rasch uit het Duitse Bramsche aan de slag als directeur verkoop en marketing bij Decoprint Wallcoverings uit Zele.
Bakx naar Decoprint

Een week geleden liet Olaf Bakx (foto) al weten dat zijn loopbaan als sales director bij Rasch Textiles stopte: 'Na een geweldige tijd bij Rasch Textiles, waar ik me gewaardeerd voelde en deel uitmaakte van een fantastisch team, is het tijd om verder te gaan. De steun van de familie Rasch en het vertrouwen in mij maakten deze periode onvergetelijk. Hoewel het bijzonder is dat je daar min of meer woont en mijn familie in Nederland woonde heb ik dit door het plezier nooit als zwaar ervaren. Samen met mijn team behaalden we mooie successen, waaronder de Top Service Award die onze groei en inzet erkende. Ik ben trots op wat we samen hebben neergezet.

Hoewel de reorganisatie een uitdaging was en een behoorlijke impact had, kijk ik met trots en dankbaarheid terug. Als leidinggevende heb ik altijd geloofd in het bouwen van sterke teams, hard werken en samen naar succes streven, ook in moeilijke tijden.'

Op dat moment liet hij nog ongewis wat de toekomst zou brengen, maar hij maakte kort daarna, vlak voor afgelopen weekend, bekend dat hij als sales & marketing director gaat werken bij Decoprint.

Bakx was vóór Rasch (2 jaar) onder meer actief voor Masureel (bijna 4 jaar), Gebrs. Eijffinger (bijna 21 jaar), Rondo (3,5 jaar, inmiddels failliet), Roantex (ruim 1 jaar, inmiddels failliet) en Safimex (nu Flokk, ruim 2 jaar).



Links

www.deco-print.be
www.eijffinger.com
www.flokk.com
www.masureel.com
www.rasch.de
www.raschtextil.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, rail, gordijn, stof, vouwgordijn, rolgordijn, behang, wandbekleding, muur afwerking, raambekleding, groothandel, grossier, personalia, #decoprint, #eijffinger, #flokk, #masureel, #rasch, #raschtextil

Gerelateerd nieuws
Springers Wonen failliet
De high-end interieurwinkel Springers Wonen is eergisteren helaas failliet verklaard. De zaak was gevestigd in het Maliekwartier op de Eerste Korte Baanstraat 7 in Utrecht Oost.
lees verder
 
Nieuwe lifestyle beurs Zuid Amerika
lees verder
Belgische winkels Leen Bakker dicht
Het einde van Leen Bakker in België is nu definitief door het verwachte faillissement. Dat zorgt voor winkelleegstand van 29 panden.
lees verder
Platform vloer & interieurafwerking
Van 19-22 januari 2026 Domotex Hannover: de vakbeurs voor vloerbedekking én interieurafwerking presenteert zich met een vernieuwd concept, een bredere focus én nieuwe beursthema's. Van vloeren tot wanden, plafonds en buitenruimtes.
lees verder
 
Woonindustrie nieuwkomers
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden