Bakx naar Decoprint

Maandag 30 september 2024

Per 1 oktober gaat Olaf Bakx na twee jaar bij Rasch uit het Duitse Bramsche aan de slag als directeur verkoop en marketing bij Decoprint Wallcoverings uit Zele.
Bakx naar Decoprint

Een week geleden liet Olaf Bakx (foto) al weten dat zijn loopbaan als sales director bij Rasch Textiles stopte: 'Na een geweldige tijd bij Rasch Textiles, waar ik me gewaardeerd voelde en deel uitmaakte van een fantastisch team, is het tijd om verder te gaan. De steun van de familie Rasch en het vertrouwen in mij maakten deze periode onvergetelijk. Hoewel het bijzonder is dat je daar min of meer woont en mijn familie in Nederland woonde heb ik dit door het plezier nooit als zwaar ervaren. Samen met mijn team behaalden we mooie successen, waaronder de Top Service Award die onze groei en inzet erkende. Ik ben trots op wat we samen hebben neergezet.

Hoewel de reorganisatie een uitdaging was en een behoorlijke impact had, kijk ik met trots en dankbaarheid terug. Als leidinggevende heb ik altijd geloofd in het bouwen van sterke teams, hard werken en samen naar succes streven, ook in moeilijke tijden.'

Op dat moment liet hij nog ongewis wat de toekomst zou brengen, maar hij maakte kort daarna, vlak voor afgelopen weekend, bekend dat hij als sales & marketing director gaat werken bij Decoprint.

Bakx was vóór Rasch (2 jaar) onder meer actief voor Masureel (bijna 4 jaar), Gebrs. Eijffinger (bijna 21 jaar), Rondo (3,5 jaar, inmiddels failliet), Roantex (ruim 1 jaar, inmiddels failliet) en Safimex (nu Flokk, ruim 2 jaar).



Links

www.deco-print.be
www.eijffinger.com
www.flokk.com
www.masureel.com
www.rasch.de
www.raschtextil.de

Tags

Nieuws, interieur, inrichting, wonen, woning, woon, project, rail, gordijn, stof, vouwgordijn, rolgordijn, behang, wandbekleding, muur afwerking, raambekleding, groothandel, grossier, personalia, #decoprint, #eijffinger, #flokk, #masureel, #rasch, #raschtextil

Gerelateerd nieuws
R+T 2027 focust op duurzame gevels
Van modulaire rolluiksystemen tot slimme zonwering: tijdens R+T 2027 staan oplossingen centraal voor energiezuinige en klimaatbestendige gebouwschillen. De vakbeurs vindt plaats van 15 tot en met 19 februari 2027 in Stuttgart.
lees verder
Slecht jaar Duitse textielindustrie
Voor de Duitse Textiel- en matrassenindustrie is 2025 opnieuw een moeilijk jaar geweest, met behoorlijke omzetdalingen.
lees verder
Groei in Europese steden
Jysk wil in drie jaar tijd zo’n 100 nieuwe winkels openen op centrale locaties in grote Europese steden. In Amsterdam komen er nog zeker twee nieuwe winkels bij, boven op de opening van vorige maand.
lees verder
 
Weer groeit woninginrichting flink
lees verder
Nieuwe directie Vriesco
Royal Vriesco heeft de directie uitgebreid en is nu weer terug naar een drie koppige leiding. Ceo Johanna Jorritsma staat nu samen met de cco en cfo aan het stuur van het gordijnenbedrijf uit Leeuwarden.
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden