Aanvulling Easy & Safe van Kobe

Woensdag 12 oktober 2022

Kobe introduceert een nieuwe reeks inherent FR stoffen, waaronder een aanvulling van nieuwe, makkelijk reinigbare FR-meubelstoffen in de Easy & Safe collectie.
Aanvulling Easy & Safe van Kobe
Aanvulling Easy & Safe van Kobe Aanvulling Easy & Safe van Kobe Aanvulling Easy & Safe van Kobe Aanvulling Easy & Safe van Kobe

Het ontwerpteam van Kobefab heeft deze zomer drie meubelstoffen toegevoegd aan het Easy & Safe-assortiment van het merk Kobe.

 

De stoffen in deze collectie zijn zowel esthetisch als technisch uitstekend en creëren een toegevoegde waarde voor interieurprofessionals. De Easy & Safe collectie van Kobe biedt prachtige meubelstoffen die niet alleen zijn uitgerust met een vlekvrije technologie, maar ook vlam vertragend zijn gemaakt met een extra behandeling. De stoffen zijn gemakkelijk toe te passen in elke meubelstijl en stevig tegen gebruik en slijtage. De meeste vlekken op deze stoffen kunnen eenvoudig worden verwijderd met water.

 

Triana FR (foto 1 en 2) velours heeft een all-over geometrisch patroon, jacquard geweven met een zachte, glanzende pool. De stof voelt zeer zacht aan en heeft een chique glans waardoor de kleuren hun intensiteit verkrijgen. Deze kan perfect gecombineerd worden met de bijpassende uni: Borax FR (foto 1,2 en 3).

Beiden producten hebben 100.000 Martindale Rubs behaald en zijn behandeld met een FR-backing. Deze voldoet aan zowel de binnenlandse als de contractuele FR-normen en is verkrijgbaar in 25 kleuren.

 

Amarant FR (foto 4 en 5) is een zachte, veelkleurige chenille in een moderne look en feel. De jacquard stof is geweven in chenille garens wat resulteert in een stevige, stijlvolle meubelstof. Ook deze behaalt 100.000 Martindale Rubs en is behandeld met een FR-backing en voldoet eveneens aan de FR-normen. Amarant FR is een perfecte stof voor het gebruik in stijlvolle, eigentijdse interieurs, zowel in woningen als in commerciële ruimtes en is verkrijgbaar in 22 kleuren.



Links

www.kobe.eu

Tags

nieuws, interieur, stoffen, gordijnen, meubelstoffen, transparanten, daglicht, transfusie, privacy, verduistering, stijl, trendy, stabliteit, maatvastheid, confectioneren, draperen, nieuw, collectie, projecten, commercie, interiorfabrics, fire resistant, brandwerend, vlam vertragend, vlamvertragend, vlekvrij, vlekwerend, #frcollectie, #kobe, #kobefab, #easyandsafe

Gerelateerd nieuws
Modint Awards
Modint, de Nederlandse branchevereniging voor textiel, zet innovaties Nederlandse textielsector in de spotlights met nieuwe awards
lees verder
Incoda: interieur in beweging
De Interieur Collectie Dagen (Incoda), die van 21 tot en met 23 september plaatsvinden in de Evenementenhal in Gorinchem, presenteren dit jaar opnieuw een breed programma waarin vakkennis, innovatie en ontmoeting centraal staan.
lees verder
Imm cologne lanceert india
Koelnmesse, organisator van onder meer Imm cologne, lanceert een nieuw internationaal B2B-event: Imm india. In samenwerking met Indiase brancheorganisaties organiseert de beursgigant op 11–14 maart 2026 een interieurvakbeurs in het India International Convention and Expo Centre in New Delhi.
lees verder
Studenten op DDW
Zes creatieve vakscholen bundelen de krachten voor een gezamenlijke presentatie van studenten op de Dutch Design Week in oktober.
lees verder
 
Tijsen blijft creatief actief
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden