Zuiver nieuw onderkomen

Donderdag 20 december 2018

Van Rak 20 naar Schoot 2: Zuiver opent een nieuw hoofdkantoor binnen Westzaan dat vier keer zo groot is dan de vorige.
Zuiver nieuw onderkomen
Zuiver nieuw onderkomen

Zuiver is 20 jaar geleden opgericht door de jeugdvrienden Richard Halberstadt, Caroline van Velze, Jaap Landsaat en Arjen Lubbes (Foto 1 v.l.n.r.). Alle vier geboren en getogen in de Zaanstreek. Na ervaring opgedaan te hebben in het ontwerpen, inkopen en verkopen van meubilair werd in 2011 het merk Zuiver opgericht en in 2014 het tweede merk Dutchbone.

Nu hebben ze een nieuw hoofdkantoor (Foto 2, bouwbedrijf Aan de Stegge, Twello) in Westzaan dat in minder dan één jaar tijd is gebouwd: een vier verdiepingen tellend bedrijfsgebouw van 5.000m2 gebouwd wat uitkijkt over het Noordzeekanaal. Met als eyecatcher de skyline van ‘Zaanse huisjes’ als daklandschap, een ontwerp van Nunc Architecten te Zaandam.

Naast kantoorruimte huisvest het pand verschillende sfeervol ingerichte showrooms, ontwerpstudio’s, een eigen fotostudio, bedrijfsrestaurant, sportruimte voor werknemers en een magazijn. Op dit moment wordt een derde van de eigen energiebehoefte van het gebouw opgewekt via zonnepanelen – in de nabije toekomst zal dit 100% zijn, zo stelt het bedrijf.
 
Caroline van Velze, Creatief Directeur: 'De laatste jaren is Zuiver in alle opzichten exponentieel gegroeid. De totale omzet is in amper 10 jaar tijd vertienvoudigd. Onze producten worden vandaag de dag in meer dan 70 landen verkocht.' In januari is Zuiver weer deelnemer aan de Imm Cologne.

 



Links

www.adst.nl
www.imm-cologne.com
www.nunc.nl
www.zuiver.com

Tags

Nieuws, wonen, wonen, woning, residentieel, interieur, inrichting, woonkamer, eetkamer, slaapkamer, logeerkamer, meubel, bed, gordijn, stof, raambekleding, interieurbekleding, vloer, woonartikel, woonaccessoire, #zuiver, #dutchbone, #adst, #aandesteggetwello

Gerelateerd nieuws
 
Coesel viert 40 jaar kastdesign
lees verder
Feestelijke collectie Seletti
Het Italiaanse designmerk Seletti brengt voor de feestdagen nieuwe uitvoeringen van bekende ontwerpen, waaronder een groene BIC-lamp, porseleinen kerstdecoraties en servies met gouden accenten.
lees verder
 
Verbond voor duurzaamheid
lees verder
Innovatief materiaal Heimtextil 2027
Heimtextil 2027 introduceert Functional Futures Lab als onderdeel van de beurs in januari.
lees verder
 
Spaanse meubelnieuwigheden
lees verder

Ontvang het allerlaatste interieurnieuws dagelijks in uw mailbox!

Vul uw e-mailadres in en ontvang dagelijks het allerlaatste interieurnieuws van uw voorkeuren.

aanmelden
Aan de informatie op deze website kunnen geen rechten ontleend worden